Ciężki feeder na rzekę - który wybrać? | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Jestem za, a nawet przeciw. Lech Wałęsa


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ FORUM OGÓLNO WĘDKARSKIE / Żywiec - nęcenie, sprzęt i metody połowu
Kto jeszcze czyta ten temat? 2 gość(ci)

 
Ciężki feeder na rzekę - który wybrać?

Michal Gorski

Offline

Jak nas wywali to zadzwonię do Adasia i nas przywróci Oczko Mam chody w administracji.
Na temat ultrafioleta czytałem kilka opinii, sporo osób nie poleca. Może po udanym starcie modelu zmienili technologię i to już nie to samo co na początku.
Catch & Release
Kajtek...
 

SYMBIOZA

Offline

Ja łowie na Bugu niedaleko Wyszkowa.
I tutaj feeder musi być mocny.
Swego czasu kupiłem feedera kongera do 210g nie mając go wcześniej w ręku...i to była głupota. W tym kiju pracowała-gięła się tylko "drgająca szczytówka" i nic wiecęj bo wędka była jak kij od szczotki.

Póżniej kupiłem dobrego jaxona crystalisa - do 150g i tym łowie do tej pory. Jest w porzoUsmiech
Dwa lata temu kupiłem drugiego feederka na rzekę mikado sht - do 140g...i to dopiero jest miodzio.
Według mnie akcja progresywna- jest ideałem na dużą rzekę.
Łowię więc tymi dwoma feederkami.

Polecam, wybrać kijek w sklepie i dopiero wtedy kupować tam gdzie taniej.
Pozdrawiam - Marcin
.....i wtedy pojawił się......beka
 

Jacek Gebala

Offline

Mam dwa Feedery na zbyciu. Obydwa używane ale w dobrym/bardzo dobrym stanie. Obydwa mają długosc 450cm i cw 180g, trzy szczytówki. Włókno to IM-8 i IM-9 -jak was (za)interesują to zdjęcia dodam na poczatku tygodnia. Cena za obydwa to 200 zl + plus przesyłka w Polsce. Aha wyciagnęły mnooooostwo karpi, wegorzy i kilka sumów tak do półtorej metra.
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

Viking

Offline

Jacku jestem zainteresowany kompletem .Poszło PW
 

Michal Gorski

Offline

4,5m? Nie za długo?
Catch & Release
Kajtek...
 

Viking

Offline

Jest długo ale wydaje mi się ze przez to może będzie bardziej elastycznie i mniejszy opór żyłki .Jacku jak z elastycznością tzn.czy kijki poza praca w górnej części wedeczki dają trochę radości z holu mniejszych okazów niż sumiska 1,5mOkok
 

Tomek Sztanka

Offline

Kup jak masz forsę SHIMANO S. lub Multi HEAWY 100 /396cm
jak uderzasz to na pewno nie IM9!!! 38-42 mln pix. i nie poprzednie.
T.
 

Lukasz Karasiewicz

Offline

Z miesiąc temu kupiłem http://eldoradosk...200g-/4484. W sobotę będę go testował na Bugu. Mam też Jaxon Crystalis 390cm c.w.150gr i polecam oraz KONGER CARBOSPIRAL FEEDER 345cm. c.w. 150gr też daje radę.
Uwolnij pasję
 

Viking

Offline

Lukasz a gdzie będziesz nad Bugiem .
 

Viking

Offline

Tomek Sztanka napisał(a):

Kup jak masz forsę SHIMANO S. lub Multi HEAWY 100 /396cm
jak uderzasz to na pewno nie IM9!!! 38-42 mln pix. i nie poprzednie.


Tom możesz rozjaśnić
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Jaki spining wybrać? doradźcie proszę :) Wędziska spinningowe na suma 2 20 czerwca 2020 11:22
Wybór kotwicy na rzekę Łodzie, pontony i inne środki pływające 1 21 listopada 2019 21:31
Który kijek ? Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 4 23 maja 2019 11:19
Jakie wędzisko wybrać ??? Wędziska spinningowe na suma 6 18 sierpnia 2018 09:53
Metoda feeder:) Metody połowu karpia 4 30 grudnia 2017 22:41
Wygenerowano w sekund: 1.67
51,748,305 unikalne wizyty