V Zlot FS Wisła 2014 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Żona jest kochanką w młodości, towarzyszem w wieku średnim i pielęgniarką dla starca. - Francis Bacon"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
V Zlot FS Wisła 2014

Grzegorz Petryna

Offline

Tu nasza super ekipa. Jeszcze raz dziękuję. Od lewej Filip, Kazek, Damian, Michał, 2 Grześki i na dole Józiu. Zdjęcie w wykonaniu płci pięknej- Iwonki, która zaszczyciła nasz zlot.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/53bc507b705be_100-6182.jpg

A tu nasz Filip poległ po ciężkiej nocnej walce z sumami.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/53bc4fec11e14_100-6180.jpg

O, a tu padł po raz drugi. Usmiech

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/53bc502a2fb6d_100-6177.jpg
 

Jacek Gebala

Offline

Gratuluje Oklaski : i organizatorom i uczestnikom i atmosfery i postawy i ryb i tak w ogóle "za całokształt" Graty
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

Filipka

Offline

Troszkę doszedłem do siebie i zapraszam na krótką relację ze zlotu. Zlot ?! Jakoś to oficjalnie brzmi. A po trzech dniach z ludźmi których znałem wcześniej tylko online można śmiało stwierdzić ,że było to spotkanie przyjaciół i kolegów. Nie spodziewałem się takiej atmosfery. Raz ,że ciężko mam z akceptacją nowych osób( Ale to wiecie ) a dwa mnie też ciężko polubić. Trzy dni...litry alkoholu i ani jednej zwady i sprzeczki.
Jedynym problemem była zazdrość jaką wzbudzał sprzęt Grzesia Michalskiego. Takie wędki to drogie rzeczy a go na nie stać. A więc tak Grzesiu Haha "Zazdrościmy Ci" Haha

Ale wracając do samego weekendu. Polecam każdemu do czytania relacji odpalenie tej piosenki która porwała nas w sobotę do tańca na brzegu Wisły Haha Chociaż nie wszyscy mogą to pamiętać Oczko

YouTube Video


"Do celu masz niewiele tak
A gdy upadniesz
Pomogę ci wstać
Po prostu walcz
Nie poddawaj się
To może być twój szczęśliwy dzień..."

Refren piosenki uważam ,że był pisany z myślą o naszym spotkaniu Usmiech

Ale startujmy. Do miejsca docelowego mieliśmy z Grzesiem Petryną ok. 125 km. Wyjazd nam się opóżnił bo o 9:00 musieliśmy odebrać koszulki zlotowe z Mysłowic. Zajechałem do Grzesia z myślą ,że spakujemy się bez problemu i....i się zaczęło:/ Moje wiadro do zanęty i półka z bagażnika zostały u Grzesia bo mieliśmy obawy ,że koszulki w Mysłowicach będziemy musieli ubrać ,że się zabrać. tak to wyglądało po spakowaniu.

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1105jpg_21f4b.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1106jpg_cc507.jpg

Jeszcze 100 kilometrów dalej i Grzesiu by spędził weekend w kołnierzu ortopedycznym Haha
Trasa przebiegła bezproblemowo za wyjątkiem końcowego zjazdu który pomyliliśmy. Ale na dobre nam to wyszło. Wybraliśmy oczywiście trasę numer dwa która wydawała mi się łatwiejsza. Pomyliłem się:/

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1107jpg_18036.jpg

To już po wyciągnięciu biednego Leonka. Dziękuje Bartkowi ,że ryzykował swoją line do targania mi auta. Dziękuję Januszowi który użyczył nam moc swojego Pajero a najbardziej to Józkowi dziękuję ,że saperką przekopał pół brzegu i ,że potem mnie poprowadził drogą na około Usmiech Tak jeszcze dla zaspokojenia ciekawości. Co to za gość stoi koło Petryny ? Był przedstawił się i już nie wrócił. A miał dojechać Haha Nikt nie wie kto to był :/

Jak już wszyscy byli na swoich miejscach to zaczęło się picie zimnego piwka i rozkładanie obozu. Nie długo potem dojechali Grzesiu Michalski i Kazik więc nasza baza się wypełniała sprzętem , autami i ludźmi.

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1108jpg_60362.jpg

Potem kolejno dojeżdżali Józek , Michał i Damian.
Pierwszy obiad gotował Kazik. Był piątek ale zrobił klopsiki. Wybaczyliśmy mu to bo były pyszne jak u mamy.

Następnego dnia dołączyła do nas dziewczyna Grzesia i uzdrowiła nas pysznym leczem. Dziękujemy za toUsmiech

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1173jpg_d8509.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1118jpg_62a48.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1152jpg_2e5b0.jpg

No i tak sobie przesiadywaliśmy ,łowiliśmy piliśmy i opowieścią nie było końca. Co mnie bardzo cieszyło to większość toastów było za moje hiszpańskie wielkie sumy Usmiech Dziękuje chłopaki i nie zawiodę Was. Higiena też była dla nas bardzo ważna więc nie raz z Grzesiem przelatywaliśmy nad zestawami do wody. Kilka żywców było ,kilka udało się złowić w tym największego Michałowi. Wszystkie ryby wróciły do wody tylko nie które z haczykami w dupie Usmiech
Były bannery mniejsze i większe. Były też pontony Michała i Bartka. Dziękujemy panowie ,że daliście nam możliwość wywózki bo zrywkami daleko byśmy nie porzucali.

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1160jpg_7e53f.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1126jpg_cf9aa.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1176jpg_4d1db.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1171jpg_b8ebd.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1181jpg_08351.jpg

Gratulujemy Bartkowi suma i Andrzejowi. Sumy padły na początku zlotu i na końcu. W trakcie nie chciały współpracować niestety:/ Ale ryby to nie wszystko Usmiech
Pogoda dopisała a to najważniejsze.

Trzy dni minęły szybciej niż zwykle i trzeba się było pakować niestety :/ Tyle wstępnie jak mi się coś przypomni to będę dopisywał.

Dziękuje też Michałowi i Szymonowi przede wszystkim za ogarnięcie miejsca (wykoszenie, obklejenie i "wynajęcie" linii brzegowej )

Dzięki też Pawłowi i Madzi ,że dbali o nasze gruntówki do łowienia żywców podczas gdy my sączyliśmy piwoUsmiech

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1193jpg_87880.jpg

Dziękuje jeszcze raz wszystkim za wspaniałe towarzystwo. Mam nadzieję ,że nie było to ostatnie takie spotkanie i kolejne będą się tylko różnić ilością złowionych sumów. Pozdrawiam

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1189jpg_63d60.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1188jpg_9adbb.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1187jpg_d62b0.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1193jpg_87880.jpg

O ja głupi bym zapomniał. Michał banery to kawał dobrej roboty. Są idealne. Dzięki
 

Jozefj

Offline

Dziękuje wszystkim za bardzo miłą ,serdeczną atmosferę na Zlocie. Byłem pierwszy raz i ta wspaniała rodzinna atmosfera urzekła mnie bardzo.Więcej takich spotkań z tak życzliwymi osobami. Jeszcze raz bardzo , bardzo serdecznie Wszystkim dziękuje. Do następnego razu.Okok
 

Mariuszkk

Offline

Gratuluję imprezy i pozdrawiam wiślakówOczko
 

Wisniewski Michal

Offline

Fajnie Filip opisane Usmiech fajna miejscówa, za rok mam nadzieje i ja się pojawie na takim zlocie, może będzie gdzieś bliżej Usmiech a jak banery się podobaly tym bardziej się cieszę Usmiech
 

Daniel Kozlowski

Offline

Moje gratulacje Panowie i tobie Filip za fajną opowieśćOkok, my również fajnie spędziliśmy czas i myślę że o to chodziłoHaha
Złów i wypuść.....a bedzie ci dane, to co najwiekszeFoto
 

Filipka

Offline

To jest najważniejsze. Ryby to tylko dodatek który może złowimy a może nie. Koledzy będą zawsze Usmiech
 

Michal Loktok Polok

Offline

Pieknie napisane, czytając czuję się jakbym tam był.
 

Jozefp

Offline

Kilka zlotów z Filipem i nam chłopak książkę napisze
Super to streściłeśOklaski
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wisła Powitalnia sumowa ;) 1 06 września 2019 08:15
Wieprz i Wisła Łowiska sumowe 7 15 lutego 2019 20:09
DAM Quick Combat 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 19 25 listopada 2018 17:58
Wisła okolice Warszawy. Łowiska sumowe 1 02 lipca 2018 21:58
Wisła okręg rzeszowski Łowiska sumowe 1 20 czerwca 2018 14:42
Wygenerowano w sekund: 1.69
51,733,220 unikalne wizyty