V Zlot FS Wisła 2014 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"To nie tak, że boję się umrzeć. Po prostu nie chciałbym być w pobliżu, kiedy to się stanie". Woody Allen


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
V Zlot FS Wisła 2014

Filipka

Offline

04.07.2014 -06.07.2014 mi pasujeUsmiech
 

Michal Gorski

Offline

Jak ustalicie miejsce i dokładny termin to przeniosę to do pierwszego posta Usmiech

Robert Kuczma napisał(a):

Czy miejsce już ustalone i na pewno tam?
Termin jak najbardziej ok. Byłem na I, będę na IV.


Robert, to już V zlot Oczko
Catch & Release
Kajtek...
 

Filipka

Offline

To co głosujemy?
Kto się pisze na miejsce i termin?

Ja się piszęUsmiech
 

Jozefp

Offline

Mi też miejsce i termin pasujeOkok w sumie sam to zaproponowałem pfft
 

Michal Gorski

Offline

To ja zaproponuję inaczej. Umawiamy się na pierwszy weekend lipca. Jedni na Wisłę drudzy na Odrę. Grupa która zbierze więcej użytkowników deklarujących udział musi się dostosować i przenieść miejsce zlotu na teren wygranych Oczko
W ten sposób będziemy mieli jeden wielki zlot Usmiech A kolejny zlot na zakończenie sezonu w miejscu które wybierze przegrana grupa Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 

Kazimierzp

Offline

No to ja piszę się nad Wisłę, acha dla niezdecydowanych co do Wisły i Odry, to powiem ale tak po cichu że Józek dla każdego uczestnika zlotu nad Wisłą przygotowuje zestaw bardzo łownych sumowych woblerów, polecam.
 

Jozefp

Offline

Ja z racji charakteru pracy piszę się tylko na Wisłę Yyyyy
 

Jozefp

Offline

Kazimierz Pajak napisał(a):

No to ja piszę się nad Wisłę, acha dla niezdecydowanych co do Wisły i Odry, to powiem ale tak po cichu że Józek dla każdego uczestnika zlotu nad Wisłą przygotowuje zestaw bardzo łownych sumowych woblerów, polecam.


No to Kazik bierz się do strugania bo sam na pewno nie dam radę wysmiewacz
 

Pawel Sajdak

Offline

jestem z kraka więc ja na 100 będę
 

Kazimierzp

Offline

Michal Gorski napisał(a):

To ja zaproponuję inaczej. Umawiamy się na pierwszy weekend lipca. Jedni na Wisłę drudzy na Odrę. Grupa która zbierze więcej użytkowników deklarujących udział musi się dostosować i przenieść miejsce zlotu na teren wygranych Oczko
W ten sposób będziemy mieli jeden wielki zlot Usmiech A kolejny zlot na zakończenie sezonu w miejscu które wybierze przegrana grupa Usmiech



I to jest decyzja do której się stosujemy.
Ja za Wisłą bo mi zależy na woblerachgrin
Zaczynam strugać, oczywiscie woblery a potem dam Józkowi tylko do podpisu, bo sumy na ten podpis lecą.

Żaba, Pawełku zobaczymy Twój sprzęt do wywozu, fajnie ze będziesz bo to u Ciebie w domu.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wisła Powitalnia sumowa ;) 1 06 września 2019 08:15
Wieprz i Wisła Łowiska sumowe 7 15 lutego 2019 20:09
DAM Quick Combat 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 19 25 listopada 2018 17:58
Wisła okolice Warszawy. Łowiska sumowe 1 02 lipca 2018 21:58
Wisła okręg rzeszowski Łowiska sumowe 1 20 czerwca 2018 14:42
Wygenerowano w sekund: 1.56
51,572,829 unikalne wizyty