Łowiska Śląsk 2014 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Zycie jest jak sciek. To co z niego wyciagniecie zalezy od tego co wczesniej wprowadziliscie


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Umawialnia informator dot. imprez
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Łowiska Śląsk 2014

Jacekl

Offline

Witam wszystkich dopiero zaczynam sumowanie więc jest to dla mnie ważny temat. Chciałbym przedstawić plany na 2014 uwzględniając miejsca gdzie planuję łowić. I tu mam prośba czy ktoś ma zamiar łowić w Bytomiu Brandka woj.Śląskie co sądzicie o tym łowisku następnie Dziećkowice, Wisła okolice Oświęcimia, Odra Cisek (mam fajne dzikie miejsce) i Odra Kędzierzyn Koźle. Chciałbym też poznać plany innych forumowiczów,można by było wspólnie zaplanować jakiś wyjazd. Nie jest to umawialnia, raczej plany na przyszłość i wymiana informacji o ciekawych łowiskach. Druga sprawa to planuję też wypad nad Odrę w terminie 06. 2014 rejon powyżej Warty czy ktoś może wskazać miejscówkę w tej okolicy bądź sam planuje tam łowić, dołączę się z miłą chęcią. Chyba że ktoś ma do zaproponowania ciekawą raczej pewną miejscówkę gdzieś w okolicy śląska pozdrawiam .
 

MarcinMistkowski

Offline

Plany sumowe na 2014r?

Łowiska gdzie nikt nie zagląda,w sporej odległości od skupisk grup relaksowych,zero ludzi,miejscówki na pozór nie warte uwagi dla rekreacyjnego wędkarza,minimum sprzętu.Nie rzucam się w oczy i robię swoje z wynikami lub bez Haha
 

Konrad Bartosik

Offline

Marcin nie ma takich miejsc. Trzeba może Odre odwiedzić chociaż raz, a tak to nic nie palniuje, bo z planów zawsze nic nie wychodzi?
 

Dariusz Kucharski

Offline

Ja w 2014 planuję jak najwięcej nocek spędzić nad OdrąOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Grzegorz Michalski

Offline

Mieszkam w Chrzanowie więc do Wisły w rejonie Oświęcimia mam bardzo blisko ok 12-15 km. (Bobrek, Mętków itp) Bardzo ładna Wisła, a z wynikami bywa różnie... Usmiech Najważniejszy jest jednak relaks... Usmiech Jeżeli chodzi o zbiornik Dziećkowice to też mam blisko, lecz wg mnie i z wg relacji moich kolegów- wędkarzy ,którzy graniczą z tym zbiornikiem (Jaworzno-Jeleń) z drapieżnikiem jest bardzo krucho... Jeżeli chodzi jednak o "biała rybę" to jest duży karp, leszcze itp. Pozdrawiam
Rybki
"Nienawidzę pić samemu i z kimś też..."
 

Zbigniew Konarzewski

Offline

Lubię samotnie wypoczywać dlatego też lokuję się w takich dziurach,gdzie psy ogonami szczekają. dają dobrze zjeść a do sklepu min 5 km. Może w tym roku poszukam takiego miejsca nad Odrą lub pojadę na Litwę
 

Slawek Ziolkowski

Offline

W tym roku zaplanowałem nie jechać na tuńczyka w okolice Miami .
Z uszanowaniem Sławek.
 

Slawek Ziolkowski

Offline

Zbigniew Konarzewski napisał(a):

Lubię samotnie wypoczywać dlatego też lokuję się w takich dziurach,gdzie psy ogonami szczekają. dają dobrze zjeść a do sklepu min 5 km. Może w tym roku poszukam takiego miejsca nad Odrą lub pojadę na Litwę
To witaj w klubie ,też nie toleruje tłumów na rybach i mam taką dziurkę nad Bugiem że nawet przysłowiowe psy nie szczekają ,dupką,a cały majdan zostawiam i idę na spacer bez obawy że coś zginie.
Z uszanowaniem Sławek.
 

Ala Pawelczyk

Offline

Slawek Ziolkowski napisał(a):

Zbigniew Konarzewski napisał(a):

Lubię samotnie wypoczywać dlatego też lokuję się w takich dziurach,gdzie psy ogonami szczekają. dają dobrze zjeść a do sklepu min 5 km. Może w tym roku poszukam takiego miejsca nad Odrą lub pojadę na Litwę
To witaj w klubie ,też nie toleruje tłumów na rybach i mam taką dziurkę nad Bugiem że nawet przysłowiowe psy nie szczekają ,dupką,a cały majdan zostawiam i idę na spacer bez obawy że coś zginie.


Jesteście szczęśliwcami-wybrańcami losu. To moje marzenia-a rzeczywistość to jedno dniowe i kilka kilkudniowych wypadów nad wodę. Jesienią Bieszczady kilka dni - i RYBY i RYDZE. Mam" plana "na kilka pieszych wypadów z wędką nad przepiękne małe dzikie [nie zmeliorowane ]rzeczki. Uwielbiam obserwować ''zmaganie nocy z dniem''-ten czarno-biały spektakl. Wczesne, ranne wypady to moja ulubiona pora wędkowania i obcowania z przyrodą. Jestem rannym[ranek] ptaszydłem.
 

Zbigniew Konarzewski

Offline

No no Alu powiało zadumą i romantyzmem.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
DAM Quick Combat 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 19 25 listopada 2018 17:58
Łowiska sumowe pzw Opole Łowiska sumowe 1 05 stycznia 2018 21:21
Łowiska w obiektywie Forum ogólne o sumach 2 08 września 2017 22:58
Łowiska Kraków Łowiska sumowe 27 09 lipca 2017 11:51
Łowiska...okolice Leszna Łowiska sumowe 3 21 listopada 2016 17:57
Wygenerowano w sekund: 1.75
51,728,883 unikalne wizyty