Wyjazd grupowy Ebro Hiszpania 2014 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Zazdrość to cień miłości. Im większa miłość, tym dłuższy cień. -Magdalena Samozwaniec


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wyjazd grupowy Ebro Hiszpania 2014

maciekjarka

Offline

Z niecierpliwością czekam na więcej relacji i zdjęć.

Przy okazji mam kilka pytań. Wybieramy się do Caspe na własną rękę we wrześniu (termin wyprawy z forum nam nie pasował) . Czy możecie mi doradzić, co warto wziąć z Polski, jeśli chodzi o sprzęt wędkarski? Co się sprawdzało: pellet, czy raczej spinning? Jeśli spinning, to co warto zawiesić? Lepsze wyniki z wody, czy z brzegu? Mile widziane wszelkie rady. I powodzenia dla wrześniowej ekipy.
 

Jozefj

Offline

Gratulację dla Flipa i reszty kolegów.Puchar
 

Robertrs

Offline

Filip Kwasnik napisał(a):

forumsumowe.pl/h/fshzw_screenshot_2014_08_30_11_19_13_0250e.jpg

Narazie jedno zdjęcie. Reszta na aparacie. Poznajcie Rumca Haha


Ha! Ja tak! Dzięki za ten honor Filip. Sum naprawdę wspaniały. Wyśniony wymarzony! Nie mogło być lepiej. Gratulacje Usmiech
 

wojtek zdunik

Offline

maciekjarka napisał(a):

Z niecierpliwością czekam na więcej relacji i zdjęć.

Przy okazji mam kilka pytań. Wybieramy się do Caspe na własną rękę we wrześniu (termin wyprawy z forum nam nie pasował) . Czy możecie mi doradzić, co warto wziąć z Polski, jeśli chodzi o sprzęt wędkarski? Co się sprawdzało: pellet, czy raczej spinning? Jeśli spinning, to co warto zawiesić? Lepsze wyniki z wody, czy z brzegu? Mile widziane wszelkie rady. I powodzenia dla wrześniowej ekipy.

przeczytaj regulamin i odwiedź powitalnię
 

Mateusz Harezlak

Offline

Ładny wąsaty, gratuluję Filip Oczko
 

maciekjarka

Offline

wojtek zdunik napisał(a):

maciekjarka napisał(a):

Z niecierpliwością czekam na więcej relacji i zdjęć.

Przy okazji mam kilka pytań. Wybieramy się do Caspe na własną rękę we wrześniu (termin wyprawy z forum nam nie pasował) . Czy możecie mi doradzić, co warto wziąć z Polski, jeśli chodzi o sprzęt wędkarski? Co się sprawdzało: pellet, czy raczej spinning? Jeśli spinning, to co warto zawiesić? Lepsze wyniki z wody, czy z brzegu? Mile widziane wszelkie rady. I powodzenia dla wrześniowej ekipy.

przeczytaj regulamin i odwiedź powitalnię


Ok, faktycznie, macie rację - trochę się pośpieszyłem. Już się przywitałem, a jeśli to możliwe, to pytanie ponawiam Usmiech.
 

Andrzej Sikorski

Offline

Graty FilipUsmiecha ponton się jeszcze oblepi śluzem naszych Polskich 2+Oczko Pozdrawiam
 

Damian Prodyus

Offline

Gratulacje dla Filipa.
Ja jadę z wrześniową ekipą i mam parę pytań do osób które wróciły.
A mianowicie:
-jak wyglądał zestaw do połowu stacjonarnego
- czy ktoś łowił na żywca
- czy używaliście przyponów czy też wiązaliście bezpośrednio do plecionki głównej
 

Filipka

Offline

Przypony do 150 kg były przecierane na skałach więc bez odpada całkowicie.

Łowiliśmy na żywca ale gwardi pływało dużo i jeden zestaw obcinałem przy wędce.

Zestaw prosty jak na leszcza. Główna , krętlik i przypon z hakiem. Albo zrywka albo oliwka 200-300 gram
 

Tomasz Wach

Offline

Chciałbym podziękować Arturowi za wspaniałą organizację, Kasi za pyszne jedzenie, kierowcom za bezpieczną jazdę i wszystkim uczestnikom zlotu nad Ebro za super klimat.
Złowiłem:
1 karpia ok 13kg
3 sumy 121cm, 170cm i ustanowiłem życiówkę na 176cm Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
DAM Quick Combat 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 19 25 listopada 2018 17:58
Hiszpania, baza wędkarska, zakup terenu Hyde Park 2 10 maja 2018 22:23
Firmy pelletów ebro Przynęty martwe do łowienia sumów 1 07 lutego 2018 19:48
Ciężarki na Ebro Pozostałe wyposażenie wędkarza 5 14 stycznia 2018 08:56
Wyjazd grupowy Ebro 2017 - Relacja Zloty i forumowe imprezy 12 03 grudnia 2017 18:12
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,579,733 unikalne wizyty