Kupione Dzisiaj | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Najcenniejszych rzeczy w życiu nie nabywa się za pieniądze. Albert Einstein


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kupione Dzisiaj

Piotr Traba

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):
Rożnica miedzy nimi jest taka że w tamtych wskazówka dygnie dopiero jak jest 0,2 para prawie a tu jest skala do 0,5 Bara i 0,2 jest prawie w połowie skali dobrze widać odczytOkok


I nie ma szansy rozwalić komory Usmiech
 

Dariusz Kucharski

Offline

Piotr Traba napisał(a):

Dariusz Kucharski napisał(a):
Rożnica miedzy nimi jest taka że w tamtych wskazówka dygnie dopiero jak jest 0,2 para prawie a tu jest skala do 0,5 Bara i 0,2 jest prawie w połowie skali dobrze widać odczytOkok


I nie ma szansy rozwalić komory Usmiech


Dokładnie tak jak piszesz PiotrekOkok kupiłem ten drugi typ manometru kiedyś pompuję ponton , już twardy jak cholera mierzę manometrem a tam nic ani wskazówka nie drgnieNono dopompowałem jeszcze z sercem na ramieniu czy nie przeholowałem mierze a tam wskazówka ledwo dygła i pokazała 0,2 barawysmiewacz ciekaw jestem co konstruktor miał na myśli konstruując manometr który ma mierzyć max 0,3 bara ze skalą 1 atmosferywysmiewacz , no chyba ze do airmaty ale to zadkość
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Mariuszkk

Offline

Konstruktor nie miał nic na myśli-chińczyk znalazł takie w dobrej cenie , zamontował i sprzedaje.Haha
 

Robert Pytka

Offline

Darku odpowiedz mi na jedną kwestię , a mianowicie ciśnienie ustawiasz na pompce która pompuje do danego parametru , po co jeszcze mierzysz to manometrem ? I tak z ciekawości czy wartość z pompki pokrywa się z manometrem ? grin
 

Hubert Tykwinski

Offline

Witam. Dzisiaj przypadkiem miałem w rękach cyfrową wagę do bagażu, a że takowej nie potrzebuję, to ją odłożyłem i nagle mnie olśniło -przecież to piękna rzecz do ważenia złowionych ryb... Waga automatycznie taruje (po czym ważymy samą rybę), działa od 100 g i jest do 50 kg może kiedyś uda się wykorzystać górne możliwości wysmiewacz ). Wagę zakupiłem za 35 złotych ,a po sprawdzeniu ceny na allegro okazało się,że trafiłem na wspaniałą okazję, ponieważ tam ceny zaczynają się od 46 zł.
Jest to pierwszy mój zakup w tym roku i zdałem sobie sprawę,że wiosna tuż tuż i w weekend trzeba zacząć uzupełniać "braki" w skrzynce. forumsumowe.pl/h/fshzw_sls_900wh_38c00.jpg
pozdrawiam
Kontakt z naturą - mym terapeutą !.!.!.
 

Jaroslaw Grzelak

Offline

Przed sekundą kupiłem dwa feedery KONGER MEDALIST 360cm 150g za 160zł szt. Ciekawe jak sobie poradzą na wisełce. Zdjęcia dodam jak dojdą.
 

Piotr Traba

Offline

Jaroslaw Grzelak napisał(a):

Przed sekundą kupiłem dwa feedery KONGER MEDALIST 360cm 150g za 160zł szt. Ciekawe jak sobie poradzą na wisełce. Zdjęcia dodam jak dojdą.


Miałem ostatnio w rękach karpiówkę z tej serii - bardzo fajna, leciutka i sprężysta - jeżeli feeder jest z tych samych materiałów to będzie fajny kijek Usmiech
 

gregor

Offline

Hubert , gdzie są takie okazje, bo ja znalazłem na aledrogo, wagę za 15zł też do 50kg a dokładność to 50gr. linka nie wkleję , wystarczy wpisać waga do bagażu.
 

Piotr Traba

Offline

Tylko ciekawe na ile są dokładne bo w sumie "papier" przyjmie wszystko. Jakiś czas temu kupiłem kołowrotek - napisane było że ma 12 łożysk a w rzeczywistości to miał chyba że 4 łącznie z oporowym Haha
 

gregor

Offline

Ładnie wyglądają , wiadomo że to chińszczyzna , pokazują w miarę dobrze , za 15 zeta jak ktoś nie ma wagi to warto.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dzisiaj złowione SUM 2017r Forum ogólne o sumach 142 31 grudnia 2017 23:02
Wygenerowano w sekund: 1.67
51,566,920 unikalne wizyty