Kupione Dzisiaj | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bezinteresowna przyjaźń może istnieć tylko między ludźmi o jednakowych dochodach. Paul Getty.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kupione Dzisiaj

Mariuszkk

Offline

Gratuluję zakupu ,też będę musiał przemyśleć taką opcjęOkok
 

Piotr Traba

Offline

Na pewno dużo wygodniejsza w użyciuUsmiech No i czas zaoszczędzony.
 

Lukaszb

Offline

Noo i wreszcie pompowanie stanie się przyjemnością Usmiech
 

Kamil Kielbowicz

Offline

Dzisiaj dotarła do mnie wędka Daiwa Black Widow 4.5lbs, zakupiona od kolegi z forum Mateusza.
Wędka w porównaniu do moich DBW 3lbs, jest o wiele sztywniejsza.
Teraz pozostaję mi tylko ją przetestować zarówno na karpiach jak i sumach Usmiech
C&R
 

gregor

Offline

Na karpiach 4,5lbs ? no chyba na takich 1kg, i chcesz je podnosić bez podbieraka hahaha
 

Martink

Offline

4,5 to faktycznie sporo, ja moje miałem w 3,5 i zmieniłem na 2,5 - jednak fanie się pobawić na delikatniejszej zabawce. Co do sumowania to na pewno zda egzamin - można to zobaczyć na filmie na którym Artur własnie łowi na karpiówki.
 

Kamil Kielbowicz

Offline

Myślę że na rzeczne karpie będzie dobra, ponieważ moje 3lbs słabo sobie radzą z karpiem w nurcie...
A Daiwa akurat nie ma zbyt sztywnych kijków jeżeli chodzi o serie Black Widow...
C&R
 

Norbert Jeziorek

Offline

Kamil Kielbowicz napisał(a):

Myślę że na rzeczne karpie będzie dobra, ponieważ moje 3lbs słabo sobie radzą z karpiem w nurcie...
A Daiwa akurat nie ma zbyt sztywnych kijków jeżeli chodzi o serie Black Widow...


Masz tutaj rację Kamil jeśli chodzi o Black Widow'y (miękkie), sam mam 2x 3lbs, znajomy 2x 3,5 lbs i kolega dokupił właśnie 4,5lbs która też do spoda mu służy Haha Kijki jak na razie nie do złamania, chociaż parabola jest Okok
ZŁÓW I WYPUŚĆ ; >

Fishing is life... ; >
 

Dariusz Kucharski

Offline

Michal Gorski napisał(a):

Ja taka od Adama kupiłem w zeszłym roku Usmiech Nie wiem tylko na ile mam ją ustawić żeby było ok Smutny

Michał pierw ustawiasz na najniższe ciśnienie i pompujesz wszystkie komory, potem na 200 milibarów i pompujesz na gotowo Okok tylko pamiętaj końcówka węża po włożeniu w zawór musi go otwierać wsio jest w instrukcjiOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Filipka

Offline

A ja dziś 4 pojedyńce ,wędka do stacjonary i waga do 100 kgpfft
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dzisiaj złowione SUM 2017r Forum ogólne o sumach 142 31 grudnia 2017 23:02
Wygenerowano w sekund: 1.70
51,692,988 unikalne wizyty