Kupione Dzisiaj | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Natura nie łamie swych praw. -Leonardo Da Vinci


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kupione Dzisiaj

Michal Gorski

Offline

Po ile płaciłeś?
Catch & Release
Kajtek...
 

Daniel Kozlowski

Offline

Michal Gorski napisał(a):

Po ile płaciłeś?


No właśnie też jestem ciekawy, ile i gdzie zamawiałeś?Usmiech
i jak możesz to przybliż ich dane techniczne.
Złów i wypuść.....a bedzie ci dane, to co najwiekszeFoto
 

Hubert Tykwinski

Offline

Ja dzisiaj prawie kupiłem. Byłem w wędkarskim żeby oddać wędkę do naprawy(wymiana szczytówki w ramach gwarancji),a że sporo sobie poczytałem na forum o woblerach,gumkach i obrotówkach,to zacząłem przeglądać i wybierać(cały czas ściskając w dłoni kartę płatniczą),a tu nagle telefon od żony: "no cześć,gdzie jesteś? -odp. W piekarni kotek,ogarniam pieczywo..." Po skończonej rozmowie wybiegłem z wędkarskiego zalany potem -pamiętając o tym,że mam zakaz wydawania pieniędzy na wędkarstwo,przez.min. dwa miesiące. Ale już sobie upatrzyłem i następnym razem już się uszczęśliwię -"paroma błyskotkami"
Pozdrawiam
Kontakt z naturą - mym terapeutą !.!.!.
 

Filipka

Offline

Dlatego ja mam w portfelu drugie dno Haha
 

Hubert Tykwinski

Offline

Dno,dnem,ale wiesz -jakoś dziwnie się z tym chować,to nie narkotyki.
Wchodzisz do domu,witasz się z żoną,kładziesz plecak,idziesz umyć ręce i słyszysz jak podnosi ten plecak. Wybiegasz z łazienki(nie wycierając rąk) spanikowany i wyrywasz jej ten plecak,a ona na to: Zdradzasz mnie? -no co ty skarbie? -to co masz do ukrycia? -a tam karna,na dnie plecaka dwie Algi spoczywają... Jest to nałóg,ale muszę dotrzymać danego słowa. I tak dobrze,że jeszcze browara mogę pić. Pozdrawiam
Kontakt z naturą - mym terapeutą !.!.!.
 

Michal Loktok Polok

Offline

Hehe czasami mam wrażenie, że potrzebne by były jakieś ośrodki odwykowe dla nałogowych wędkarzy :-) Ja idąc tylko po kilka rzeczy wydam zawsze set złotych i za każdym razem mówię sobie, że to ostatni raz w tym miesiącu.

W duszy się ciesze jak mówię to sobie w ostatni dzień danego miesiąca :-)
 

Hubert Tykwinski

Offline

Michal Loktok Polok napisał(a):

Hehe czasami mam wrażenie, że potrzebne by były jakieś ośrodki odwykowe dla nałogowych wędkarzy :-) Ja idąc tylko po kilka rzeczy wydam zawsze set złotych i za każdym razem mówię sobie, że to ostatni raz w tym miesiącu.

W duszy się ciesze jak mówię to sobie w ostatni dzień danego miesiąca :-)

Okok Tak właśnie jest.Ale i tak nie chcieli byśmy,by nas wyleczono -bo czym byśmy się zajęli? Graniem na fortepianie? Ty wiesz stary ile taka struna kosztuje ?
Kontakt z naturą - mym terapeutą !.!.!.
 

Filipka

Offline

Ciekawe kiedy Ci na forum zabroni wchodzić przez dwa miesiące. Ale najważniejsze się jest wyleczenie z mówienia żonie "wszystko już mam i nic już nie kupuję". Ja tak przestałem mówić i problemy się skończyły
 

Michal Loktok Polok

Offline

Innym rozwiązaniem jest brak żony :-)
 

Jozefp

Offline

Na zlocie koledzy mieli fotel który od dawna chodził mi po głowie czyli FK2 ale jak zobaczyłem że jest w kolorze trzciny to zaraz po powrocie go zamówiłem Haha
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/53ca376540c4e_dscf9570.jpg
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dzisiaj złowione SUM 2017r Forum ogólne o sumach 142 31 grudnia 2017 23:02
Wygenerowano w sekund: 1.76
51,760,738 unikalne wizyty