Kupię samochód... | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Im lepszy lekarz, tym więcej zna bezwartościowych lekarstw. -Benjamin Franklin


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kupię samochód...

Michal Gorski

Offline

Lukasz Karasiewicz napisał(a):

Może Opel Astra w kombi pojemny części w przyzwoitych cenach, oprócz łożysk bo są z piastami.


I pompy paliwa która jak jeszcze nie padła to zaraz padnie Oczko Taki ich mankament Usmiech Szwagier miał, kolega miał i koledzy z warsztatu kilka już robili Usmiech Wolałbym unikać niemieckich aut, może i dobre ale jakoś mi nie pasują Smutny
Catch & Release
Kajtek...
 

Filipka

Offline

Dokładnie Michał. Wyjąłeś mi to z ust Usmiech Miałem. Raz regeneracja 2499 ł, za pól roku drugi raz regeneracja 2499 zł i po tej już sprzedałem za 3000 zł :/ W rok wsadziłem do niej około 7000 zł liczę jeszcze koszty takie jak klocki itp.

Odradzam Oplowskie diesle na 100 %. Wiem bo miałem i wiem bo przy nich pracuje !!
 

Lukasz Karasiewicz

Offline

Ja mam w benzynie Z14XEP, a diesla z bratem nie chcieliśmy więc nawet się w temat nie w zagłębiałem.
 

Marcin Szajda

Offline

Ciekawi mnie również temat, sam jestem w kropce bo mój VW Golf VI nie jest dla mnie wystarczający i szukam czegoś większego Usmiech
 

Filipka

Offline

Golf V kombi może Marcin? Jedno z ładniejszych kombi na rynku według mnie i według wielu Usmiech
 

Przemek Sek

Offline

Ja polecam Mazdę 6 2,0 diesel kombi. Posiadam ją 4 lata przejechane ponad 200 000tys. i odpukać nawet grosza w nią nie włożyłem poza elementami eksploatacyjnymi (olej, filtry, tarcze, klocki ) nawet zawieszenia po przejechaniu przeze mnie 80 000 jeszcze nie ruszałem bo jest znakomite. Mazdę będę sprzedawał i kupował coś 7 osobowego ( też mazdę tylko 5) ze wzgledu na powiększoną rodzinęUsmiech. Moge ją szczerze polecić. Japończycy robią naprawdę dobre samochody. Jedyny minus to słabsza blacha.
 

Marcin Szajda

Offline

Filip Golf odpada a te Mazdy nawet nawet wyglądają Usmiech
Michał do 30tys w kombi to co mogę polecić to może coś z Toyota Avensis kombi. Miałem takie autko w roczniku 2004 (D4D) i nic złego nie powiem.
 

Mariusz Kowalski

Offline

Peugeot 407 sw 2,0HDI miałem, jeździłem nic nie robiłem i po roku sprzedałem autko fajne ale mułowate, Golf V combi ciężko znaleźć kupca, ja na twoim miejscu szukał bym Audi lub VW z silnikiem 1.9 TDI .Mazdy ładne ale blacha leci ,zobacz jeszcze za Renault Laguna dobry rocznik w twoich pieniądzach ,a może VW Touran 1.9 tdi ?
 

Michal Gorski

Offline

Nie lubię niemieckich aut Oczko Poza tym Touran to multivan, a mi tak jak już pisałem nie potrzebne takie auto Usmiech Laguny później obejrzę Usmiech Dziękuję Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 

Marcin Szajda

Offline

Michał samochodów jest dużo, ale musisz zawęzić krąg poszukiwań bo będziesz miał coraz to większy mętlik związany z wyborem Haha
Najważniejsze już chyba masz wybrane : Diesel, max 30tyś. powoli i coś znajdziesz Oczko
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Kupię wędkę Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 21 września 2020 09:29
kupię - Esox Taurus 300 cm 200-400 c.w Sprzedam sprzęt wędkarski 2 29 grudnia 2019 15:05
Kupię Robinson Power Stick Hi-Flex 190cm Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 18 15 września 2019 19:55
Kupię kołowrotek sumowy Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 11 lipca 2019 11:02
Kupię MadCat CatStick Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 27 stycznia 2019 12:34
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,662,994 unikalne wizyty