Metoda na wody stojące | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kobieta nie goni za mężczyzną, bo kto kiedy widział, żeby pułapka goniła mysz. -Julian Tuwim


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Bojka, Boczny Trok, Spławik na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Metoda na wody stojące

Lukasz Celt

Offline

Wydaje mi się że to indywidualna sprawa, ja wybieram miejsce, lokuje
w nim zestaw i czekam. Czasem sprawdzam np. przed pójściem spać, czy przynęta żyje i czy nie trzeba jej zmienić. Przykładowo mój kompan łowiąc tym zestawem rzuci i czeka nawet 3 dni bez zwijania , wszystko zależy od Ciebie!
Celtic Team Glano
 

sw1504

Offline

Witam i dziękuję za odpowiedź
Powiedz mi jeszcze z własnego doświadczenia na co lepiej bierze
żywiec czy rosówke lub filet
 

Bogumil Trzcinka

Offline

sw1504 wysmiewacz " Poczytaj forum, wszystko znajdziesz Oczko "
 

Lukasz Celt

Offline

Z mojego doświadczenia to ja filety ,rosówki ,wątrobę ,wyeliminowałem z mojego życia wędkarskiego!
Jednak są rożne szkoły, różne łowiska ,różne przyzwyczajenia ludzi i ryb do tego wszystkiego dochodzą okoliczności. Co z tego że, dla mnie już świat nie istnieje poza boją i żywcem, skoro może się okazać po przyjeździe na miejsce iż zostaliśmy bez żywca. Dla mnie będzie to że tonący brzytwy się chwyta, dla innych że przezorny zawsze ubezpieczony, mimo wszystko polecam żywca.
Przy łowieniu sumów nie ma reguły, czasem warto eksperymentować.
Celtic Team Glano
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Podwodny spławik od A do Z - Czyli rewelacyjna metoda na suma. Bojka, Boczny Trok, Spławik na suma 537 27 stycznia 2019 20:11
Zmiana temperatury wody a łowienie suma Forum ogólne o sumach 1 22 sierpnia 2018 19:58
Metoda feeder:) Metody połowu karpia 4 30 grudnia 2017 22:41
Testowanie krętlika sumowego firmy x a nie lanie wody. Sprzedam sprzęt wędkarski 25 22 listopada 2016 17:27
Witam z drugiej strony lustra wody Powitalnia sumowa ;) 14 20 listopada 2016 23:01
Wygenerowano w sekund: 1.71
51,725,224 unikalne wizyty