VW Passat [2000r] | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Środki transportu czyli czym na ryby dojechać
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
VW Passat [2000r]

Michal Gorski

Offline

Taki jak wstawił Mateusz to kosztuje kilka tyś Oczko

Ja też od niedawna mam Passata 1,9 z 2001r. Box też chodzi mi po głowie ale raczej muszę ograniczyć się na te z dolnej pułki a nie Thule :/
Catch & Release
Kajtek...
 

salto

Offline

Witam.Koledzy lepiej dołożyć kilka złotych więcej i kupić box firmowy .Ja kupiłem 6 lat temu Mont Blanca i jestem naprawde zadowolony,box cały czas jest założony na samochodzie,jakoś specjalnie o niego nie dbam i nic się z nim nie dzieje.
 

Filipka

Offline

Ja sprzedałem właśnie B4 ale silnika lepszego na ryby nie można sobie wyobrazić Usmiech Będę chwalił Passaty 1.9 TDI aż do śmierci Usmiech Oczywiście od Passata B6 się skończyło Haha I go chyba nikt nie pochwali nigdy Oczko
 

Mateusz Harezlak

Offline

Obojętnie czy to VW ,Audi, Skoda, Seat silniki są praktycznie te same. Silniki 2.0 TDI na ogół nie cieszą się dobrą opinią, natomiast 1.9 TDI jak najbardziej.
 

zbyrys

Offline

Ja posiadam passata b4 1,9 TDI z 95r. i osobiście uważam że nie ma lepszego silnika niż właśnie 1,9 TDI. Auto mam już 3 lata i jak na razie nie zaliczyłem jeszcze żadnej poważnej awarii której sam bym nie usunął.
Lubię naleśniki z dżemem, piwo i takie okrągłe ciasteczka z okruchami czekolady w środku. Nie lubię buractwa, którego jest coraz więcej, w przeciwieństwie do naleśników z dżemem. Aha, i wiem co to jest bolerko.
 

Michal Gorski

Offline

Jak dla mnie 1,9 jtd fiata (6 lat i 200tys km, kończył u mnie z przebiegiem licznikowym 360tys) bardzo dobra jednostka. O 1,9 Tdi ciężko mi się wypowiadać bo użytkuje dopiero od sierpnia ale złych opinii nie słyszałem. Jednak wadą Passata B5 jest wielowahaczowe zawieszenie bo to nie mały koszt a przy moich przelotach do Warszawy pewnie raz na rok coś tam robić trzeba będzie Smutny
Mam pytanie, czy ktoś z Was podnosił swojego Passata? Ciekawi mnie jaki to byłby koszt i czy to w ogóle możliwe inna metoda niż gwintem...
Catch & Release
Kajtek...
 

Mariusz Kowalski

Offline

Jak podniesiesz to nie będzie stabilny-pomyślałeś o tym?,przeważnie się obniża,jakieś gumy wiem że wkładają w sprężyny.
 

Filipka

Offline

Można regulowane na gwintach zawieszenie wsadzić chyba. Wielowahacz to już ogromny koszt. Lepiej go nie powiekszać;-)
 

Mariuszkk

Offline

Na podkładkach pod sprężynę można uzyskać bezpiecznie do 4-5 cm.Poszukaj na aukcjach.
 

Mateusz Harezlak

Offline

Nie przesadzajcie z tymi ogromnymi kosztami wahaczy, nie jest to już takie drogie, po za tym nie padają wszystkie na raz tylko przeważnie 1-2 sztuki najczęściej u góry.

Gum w sprężyny nie polecam bo auto traci swoje właściwości jezdne ponieważ sprężyny nie pracują w całym swoim zakresie. Nie wiem jak jest z podkładkami.
Ogólnie też interesuje mnie ten temat bo moje auto do nie dawna siedziało na glebie tak że dojechać nim na ryby to prawdziwa sztuka Haha

forumsumowe.pl/h/fshzw_1jpg_7d038.jpg

W ostatnim czasie wymieniłem wszystkie sprężyny na oryginalne (używane) i auto wyraźnie się podniosło, ale tył nadal jest troche za nisko tzn wyraźnie niżej niż przód. Wymiana tylnych sprężyn w tym aucie to chwila roboty, tylko zastanawiam się z jakiego samochodu dopasować trochę dłuższe sprężyny?
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,669,836 unikalne wizyty