Rosówka- zbieranie, przechowywanie itp. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Gwałt jest niemożliwy - kobieta z podniesioną spódnicą biegnie szybciej niż mężczyzna z opuszczonymi spodniami. Autor: Anonim


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Przynęty żywe używane żeby złowić suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Rosówka- zbieranie, przechowywanie itp.

Piotr Traba

Offline

Filip Kwasnik napisał(a):

Kofeina w rozpuszczalnej kawie? Malutko Haha Zrób im sypaną to z pudełka wyleząHaha

I zaczną twista na haczyku tańczyć Haha
 

Filipka

Offline

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0950jpg_10b9e.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0951jpg_3547a.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0952jpg_c5dec.jpg

Oto moje pociechy Haha Zrobię im fotki jak załatwię sobie drugi taki pojemnik żeby to przesypać. Nie chcę szpachelką kopać żeby którejś przyrodzenia nie obciąć HahaHaha
Dziś na obiad tomata i zielony ogórek. Muszą być FIT wiadomo. Gibkie i wyszczekane Haha Tylko wtedy węgorze i sumy je pokochają. Do reklamy na forum i zniżek dla Was jeszcze mi trochę brakuje ale każdy zaczyna od piwnicy Haha

Pojemnika wymiarów nie znam ale jak zmierzę to podam. Dla orientacji powiem tak. Słaby nie jestem ani mały ale jak go podnoszę to staram się przed obiadek żeby nie było niespodziewanki OczkoOczko
 

Grzegorz Petryna

Offline

Burdel w piwnicy masz taki sam jak ja. Filip powinieneś świeżej darni im dawać co dzień, bo sama ziemia to za mało.
 

Filipka

Offline

No to będę Haha Wszystkie rady biorę do serca jako ,że dopiero zaczynam wijący interes Haha
 

Grzegorz Petryna

Offline

Ja w końcu też muszę zacząć. Maciek mnie namawia cały czas, bo sam ma. Tylko, że nie mogę się przełamać, żeby o pierwszej w nocy z latarką w deszczu latać między blokami i łapać, bo sąsiedzi pomyślą, że nawiedzony jakiś. beka
 

Filipka

Offline

A teraz jakie mają zdanie ?Haha Zwykły Kowalski ? Na pewno nie. Wychodzenie o 3 nad ranem z długim futerałem jak Desperado już im dało wyrobić opinie o Tobie HahaHaha albo czubek albo seryjny kiler HahaHaha
 

Grzegorz Petryna

Offline

U mnie to nie jest wychodzenie z długim futerałem, tylko tak zwana rumuniada. Bierz wszystko co jest pod ręką. Nigdy nie ma czasu, żeby się przygotować. I jak czekam na Maćka, to przed domem wygląda jakby była jakaś wyprzedaż garażowa.
 

Filipka

Offline

No to opinie tabory cygańskiego macie haha Haha
 

Norbert Jeziorek

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

U mnie to nie jest wychodzenie z długim futerałem, tylko tak zwana rumuniada. Bierz wszystko co jest pod ręką. Nigdy nie ma czasu, żeby się przygotować. I jak czekam na Maćka, to przed domem wygląda jakby była jakaś wyprzedaż garażowa.


Skąd ja to Grzesiek znam.. wysmiewacz
ZŁÓW I WYPUŚĆ ; >

Fishing is life... ; >
 

wojtek zdunik

Offline

RUMUNIADA... celniejszego określenia nie znam.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Pychówka - konserwacja i przechowywanie Łodzie, pontony i inne środki pływające 15 10 marca 2017 11:51
Przypony z podwodnym spławikiem - przechowywanie Bojka, Boczny Trok, Spławik na suma 5 30 stycznia 2015 01:30
Przechowywanie żywca Żywiec - nęcenie, sprzęt i metody połowu 29 27 stycznia 2013 19:45
Rosówka fluo Przynęty żywe używane żeby złowić suma 19 31 października 2012 23:40
Przechowywanie plecionki. Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 7 04 września 2012 08:33
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,574,764 unikalne wizyty