Najlepszy film tego roku dla mnie ! | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kobiety lubią mieć stopę wąziutką, a żyć na szeroką. Julian Tuwim (1894 - 1953)


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Filmy o sumach znalezione w sieci
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Najlepszy film tego roku dla mnie !

Lukaszs

Offline

Mnie też wydaje się że chciał pacnąć wyderkę tyle że zdążyła dać nura to na pociechę chapnął węgorzyka Usmiech
 

Tomek Baciur

Offline

Mój kolega z koła Myśliwskiego jest też Sokolnikiem.Jedyny w woj. lubelskim
zresztą w całej polsce jest ich tylu że praktycznie na palcach u rąk można ich policzyć.Złapał kiedyś przy liceum w Janowie Lubelskim Sokoła Wędrownego jakiegoś Hrabiego z Anglii.Ptaszysko siedział długo na oknie i uczniowie zauważyli że się nie boi i jest obrączkowany.Zawiadomili Dyrektora a on właśnie kolegę o tym przypadku.Wiedział o nim bo Mariusz jest trenerem Ju-Jitsu i w tej szkole prowadzi treningi.Znał go po prostu.
Szybko go złapał jakimś wabikiem (to takie coś jak imitacja ptaka co się na sznurku kręci).
Zawiadomił Anglika i ten osobiście odebrał ptaka.
Po jakimś czasie przysłał mu zdjęcie z Orłem Bielikiem i upolowaną sarną.Widziałem to zdjęcie i ptak przy sarnie i człowieku robi potężne wrażenie rozmiarami.
Kolega mi mówił że samica Bielika bierze spokojnie dorosłą sarnę w powietrze.
Aha a co do filmu to na zdrowy rozsądek pomyśleć to jako cel węgorzyk nie był wart zachodu i straty energii.
Tak jak niekiedy szczupak ignoruje podawanego małego woblera bo strata energii potrzebna do zadania ataku nawet w przypadku sukcesu nie wraca straty energii którą wykorzystał na zadanie ataku.
Tu myślę że było podobnie,dlatego chyba atakował wydrę.Przypadkiem w szpon mu wpadł węgorz.
Nie zabijajmy Dużych płodnych ryb.Yyyyy
 

Lukasz Karlinski

Offline

Super filmik no co im popłochy narobił to fakt a filmik pierwsza klasa Puchar
Rybkimaly
 

Lukasz Trzpiola

Offline

Ewidentnie w wydre poszedł ale nie trafił. 1:25-1:28 widać jak pazurami skręcił w lewo.
Pozdrawiam lukas0055
 

piwolub

Offline

No właśnie......węgorz czy wydra ? Co było celem tego ptaszora ?
Trudno powiedzieć. Ale należy pamiętać, że ten ptak nie jest orłem rybołowem tylko orłem bielikiem, więc w diecie ma wszystko, co złowi. Bardzo możliwe, że polował na wydrę. W każdym razie jest to majestatyczne stworzenie o rozpiętości skrzydeł do 240cm i wadze dochodzącej do 6-7kg. Jak się to rozpędzi do 150km/h, to możemy sobie wyobrazić jakie spustoszenie czynią szpony wbite w ofiarę. Specjaliści mówią, że ofiara ginie w momencie uderzenia. Jest to ogrmna siła, która po prostu łamie jej szkielet. Szkoda tylko, że tych ptaków jest coraz mniej.
 

Slawek Ziolkowski

Offline

Raczej coraz więcej.
Z uszanowaniem Sławek.
 

Lukasz Trzpiola

Offline

Cytuje z Wikipedii ,, Po II wojnie światowej na terenie Polski gniazdowało jedynie ok. 45 par. Na przełomie lat 1950-1980 liczba tych ptaków nie zmieniała się.... Zabiegi te przyczyniły się do wzrostu polskiej populacji w ostatnich latach do prawie 1,5 tys. os. Polskie bieliki zostały wykorzystane do odtwarzania populacji tych ptaków w Irlandii."
Pozdrawiam lukas0055
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Jak wstawić film z YouTube. Poradniki użytkownika 19 23 sierpnia 2020 18:57
Kontrole PSR i SSR w 2017 roku Forum ogólne o sumach 3 09 stycznia 2018 20:39
Najlepszy kwok Kwok czyli jak zwabic suma 3 02 września 2016 21:48
Film z Ebro 2015 Zloty i forumowe imprezy 3 29 listopada 2015 14:33
Szczęśliwego Nowego Roku 2015 Hyde Park 14 03 stycznia 2015 09:40
Wygenerowano w sekund: 1.56
51,576,224 unikalne wizyty