Sygnalizatory z Centralką - wady,zalety, marki. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Dla Polaków można czasem coś dobrego zrobić, ale z Polakami nigdy. Aleksander Wielopolski (1803 - 1877)


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Sygnalizatory z Centralką - wady,zalety, marki.

Michal Gorski

Offline

Ceny w miarę przystępne... Miał ktoś z nimi do czynienia?
Catch & Release
Kajtek...
 

Grzegorz Petryna

Offline

Wyglądają identycznie jak sygnałki Kongera.
 

Jozefp

Offline

Pasowało by coś kupić na przyszły rok,tylko kompletnie się na tym nie znam,nie wiem na co zwracać uwagę jeśli chodzi o sygnalizatory,bo do tej pory tylko spiningowałem.
 

Andrzej Kossakowski

Offline

Ale Panowie czy takie sygnalizatory w sumowaniu zdadzą egzamin ? chyba, że mówimy o połowach innej ryby....
 

Krzysiek Zienkiewicz

Offline

Andrzeju a czemu miały by nie zdać egzaminu ?
 

Andrzej Kossakowski

Offline

Nie chcąc być skrytykowany napiszę skromnie, że kije sumowe winny być umocowane ( w znamienitej większości ) inaczej niż kije np na karpia. W pozycji wręcz pionowej a nie poziomej. A z drugiej strony przy części z popularnych metod hamulec dokręcony jest dość mocno co nie pozwala na swobodne wysnuwanie plecionki przez suma a w konsekwencji eliminuje skuteczność wyżej prezentowanego sygnalizatora. Branie sygnalizowane jest przez szarpnięcie bądź odbicie naprężonego kija. A tu sprawdziłyby się zdecydowanie bardziej sygnalizatory czułe na ruch kija / jego przechył.....

Ale tak jak napisałem to moje skromniutkie zdanie.
 

Krzysiek Zienkiewicz

Offline

Andrzej Kossakowski napisał(a):

... A z drugiej strony przy części z popularnych metod hamulec dokręcony jest dość mocno co nie pozwala na swobodne wysnuwanie plecionki przez suma a w konsekwencji eliminuje skuteczność wyżej prezentowanego sygnalizatora. Branie sygnalizowane jest przez szarpnięcie bądź odbicie naprężonego kija.



Dla mnie wystarczy jeden pik, żebym był przy wędce Usmiech Chyba, że idziesz spać i centralka ma cię obudzić.
 

Jacek B

Offline

A ja polecam sygnalizatory Delkim,mam je 3 lata lądowały kilkakrotnie w całości w wodzie i nic im nie dolega.Cena może nie jest zachęcająca ale coś za coś.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_4fba42067a217_forumsumowe.jpg
Złapać to można chorobę.Ryby się łowi.
 

Grzegorz Petryna

Offline

Jacku cena ich jest w ogóle nie zachęcająca jak to określiłeś. Chyba, że sprzedam parę wędek i je kupię, tylko po co mi one jak nie będę miał wędek? beka
 

daddax

Offline

Posiadam ,a raczej posiadałem ,żeby nie dostać szału:
"Cormoran ProCarp F-400
Cena aktualna: 573,75 zł " -kopia oferty jednego ze sklepów. Chroniłem je mocno przed zabójczym deszczem,ale w końcu powiedziałem nie będę robił pośmiewiska i przy opadach ,bez mundurka z folii zaczęły oczywiście wariować jak zawsze w deszczu. A więc zamknąłem je elegancko w ładnej walizeczce ,zapomniałem o nich na tydzień to spleśniały i to był definitywny koniec.Wyglądały jak zapleśniałe mięso i jak się okazało pomimo czyszczenia, było to nieodwracalne i dobrze. Niech wspomnę ,że wcześniej wymieniałem sobie w nich mikro-włączniki impulsowe ,bo w każdym z nich co drugi zaczął się zacinać. Poodrywały mi się w międzyczasie przewody od zasilania itp. niespodzianki ,pomimo ,że starałem się nimi dobrze opiekować znając co prawda już po zakupie ich mankamenty. Wypiep... je tak jak i to zrobił mój kolega ,który miał takie same i mnie na nie namówił. Nie chciał bym być niemiły,ale te sygnałki to totalna porażka i wcale nie tania!zly
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sygnalizatory Cat Sounder XRS 2+1 z centralÄ… Sprzedam sprzęt wędkarski 1 03 marca 2023 16:18
Sprzedam sygnalizatory karpiowe Sanger Sprzedam sprzęt wędkarski 5 23 grudnia 2015 21:41
Karpiowe sygnalizatory na suma Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne 6 01 lipca 2015 22:38
Elektroniczny sygnalizator brań z centralką Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne 16 30 maja 2015 14:37
Sprzedam sygnalizatory wychyłowe Sprzedam sprzęt wędkarski 2 14 kwietnia 2015 22:15
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,567,135 unikalne wizyty