Rekordowy sum albinos | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Życie daje każdemu tyle, ile sam ma odwagę sobie wziąć" - Jacek Pałkiewicz


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Znalezione w sieci

 
Rekordowy sum albinos

Marcin Skawinski

Offline

Super sprawa taki sumek musiał być naprawdę cwany że jako albinos w rzece pełnej drapieżników dorósł do takich rozmiarówgrin
Rybki
 

Krzysztof Poniewierski

Offline

Hmm, a ja głupi zawsze myślałem że albinosy mają czerwone oczy lub co najwyżej jasne niebieskie ...
A tak serio to wg. mnie jest to forma ksantoryczna nie albinos ...
 

Michal Gorski

Offline

Krzysztof Poniewierski napisał(a):

A tak serio to wg. mnie jest to forma ksantoryczna nie albinos ...


Co to znaczy jeżeli można spytać?
Catch & Release
Kajtek...
 

Krzysztof Poniewierski

Offline

Ksantoryczne ubarwienie (lub dokładniej leucystyczne) charakteryzuje się tym iż ciało ryby jest koloru białego, nieraz przechodzącego w lekki róż, bądź żółć. Skrzela ryby są koloru różowego / czerwonego. Oczy są koloru niebieskiego z wyraźną czarną źrenicą.
Forma ta od albinotycznej rożni się przede wszystkim brakiem czerwonych oczu (dokładnie przeźroczysto różowych, które pod wpływem krążącej krwi wyglądają na czerwone).

Ja pamiętam takową definicje, są inne dokładniejsze które przyswajałem zdając nieskutecznie na medycynę (marzenie rodziców, nie moje pfft na szczęście brakło mi dokładnie 3 pkt. na 120 Usmiech i jestem inżynierem Usmiech )
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.69
51,649,810 unikalne wizyty