Witamy | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Pesymistą jest ten, kto przedwcześnie ujawnia prawdę. -Cyrano De Bergerac


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Powitalnia sumowa ;)
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Witamy

Mariuszkk

Offline

Witamy ,skoro nowy ,to skrobnij coś o Sobie Usmiech
 

malexa

Offline

Witam,również jestem tutaj nowy.Wedkuję co prawda od 25 lat , ale teraz postanowiłem skupić się na zlapaniu pięknego wąsatego.Mam nadzieje, że skorzystam z nie jednej waszej porady. PozdrawiamOczko
 

Grzegorz Petryna

Offline

Witaj serdecznie na Forum. Usmiech
 

malexa

Offline

Witam raz jeszcze.Muszę sporo poczytać na waszym portalu, za nim poproszę o jakąś poradęUsmiech Jesteś pewnie administratorem z tego co już doczytałem.
 

Grzegorz Petryna

Offline

Nie jestem Administratorem, tylko Moderatorem, jakbyś coś nie wiedział to pisz śmiało. Usmiech
 

Daniel Kozlowski

Offline

Witaj w naszymOkok gronie
Złów i wypuść.....a bedzie ci dane, to co najwiekszeFoto
 

malexa

Offline

DziękiUsmiech w sumie sam muszę sporo poczytać i nauczyć się śmigac po waszym portalu.
Poszukać postów które mnie interesują.
W tym roku postanowiłem spędzić kilka nocek w okolicach Wyszogrodu i przysiąść na suma.
Kompletuje wlaśnie sprzęt i przyznam że mi jest tak duzo informacji na ten temat że sam nie wiem
jak się za to wszystko wziąćUsmiech ale jakoś ddam radęUsmiechOkok
 

malexa

Offline

Witam serdecznieUsmiech tak szczerze to 90% ryb wypuszczam ale pozostaje jeszcze te hmm 10% które jest konsumowane.
 

malexa

Offline

Mam nadzieje że nie łame tym samym żadnych warunków regulaminu??
 

Grzegorz Petryna

Offline

Spokojnie, propagujemy no kill, ale nie bezwzględnie. Jeśli masz czasem ochotę na rybkę, a złapałeś ją zgodnie z regulaminem i limitem to smacznego. Jednak wypuszczanie ryb jest fajne, sam się szybko do tego przekonasz. Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.68
51,585,153 unikalne wizyty