Ocena wytrzymałości zestawu | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Cóż tam, panie, w polityce ? Chińcyki trzymają sie mocno ?! Stanisław Wyspiański (1869 - 1907)


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Ocena wytrzymałości zestawu

TeDzik

Offline

Witam Oczko

Mam pytanko co do mojego zakupu:
Wędka :
Mikado MLT Power Carp 360 3,6m 3lbs

www.forumsumowe.pl/images/j_mikado_mlt_carp.jpg

Kołowrotek :
Mikado Delight 760 6+1 z wolnym biegiem

www.forumsumowe.pl/images/j_mikado_delight.jpg

no i do tego żyłka Climax special Depth control 0.35 (8,6kg) 400m (weszło wszystko)
co do tej żyłeczki to bardzo fajna jak sprawdzałem to waga do 10kg pokazywałą zanim puszczała pfft


Takie pytanko czy te klamoty dadzą radę sumikowi ?
wędziskiem podniosłem 5kg dość się ugięła ale myślę że dała by radę więcej podnieść, test robiłem w domu więc wys pokoju nie pozwoliła na więcej Haha
 

Zbigniew Konarzewski

Offline

Może być ale za podobną kasę wolałbym Mikado SCR i kołowrotek Okuma Trewertine
 

Zbigniew Konarzewski

Offline

Dadzą radę karpiowi sumowi nie koniecznie
 

Lukaszs

Offline

Najsłabsze ogniwo to żyłka myślę że minimum powinna mieć te 0,45mm , a no i proponuję nie robić testów w domu z żyłką ja na 0,45mm próbowałem podnieść hantel ok 10kg żyłka pękła i przelotka do wymiany (całe szczęście że tylko tak się skończyło)
 

Patryk Baczewski

Offline

Witam
Posiadam wędzisko Mikado T-Rex dł. 3,90m 3sekcje 3lbs ,kołowrotek Shimano Baitrunner DL4000FA na nim ok. 170-200m żyłki Trabucco pro carp 0.309m(11,95kg); jak uważacie czy to wystarczy na sumka do 35-40kg(takie mamy w pobliskiej rzece)? Wiem ,że żyłka jest za słaba, ale to mały problem bo mogę ją zawsze wymienić, tylko czy kij i młynek wytrzymają szarżę takiego sumka? Dodam tylko, że ten zestaw służy mi do połowów gruntowych(nie do bojki itp.).
Z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam
 

jbkajdulka

Offline

Jeśli wymienisz żyłkę, ustawisz odpowiednio hamulec kołowrotka i odpowiednio będziesz holował, to masz realną szansę na sukces.
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Przyżąd do mierzenie wytrzymałości plecionek Sprzedam sprzęt wędkarski 4 21 września 2018 16:10
Wysoka woda, lokowanie zestawu Forum ogólne o sumach 5 29 września 2017 23:17
Szukam zestawu na suma Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 2 05 września 2017 22:56
Sprzęt - ocena zestawienia Forum ogólne o sumach 5 03 września 2017 21:13
Pomoc przy doborze zestawu Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 11 12 maja 2017 00:05
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,583,175 unikalne wizyty