Owocny Domaniów | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Aby poznać człowieka, trzeba beczkę soli z nim zjeść.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Łowiska sumowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 2 gość(ci)

 
Owocny Domaniów

Barthez204

Offline

Połowił ktoś sandaczy. Wiadomo coś???
 

simon

Offline

Byłem w niedziele ,bardziej za szczupakiem ale bez rezultatów.
Czy ktoś się orientuje czy to miejsce do wodowania zrobione z płyt betonowych jak się jedzie od strony Głogowa mijając po prawej stronie dworek Domsnipwski i jadąc na wprost jest typowym miejscem przeznaczonym do tego celu ???
 

Tomasz Seta

Offline

Z tego co słyszę to na łódkach są marne wyniki,wiem tylko o szczupaku 65cm z przed tygodnia.
Simon,kolejnym miejscem do wodowania są tzw."korty" -po drugiej stronie zbiornika jadąc w kierunku Brudnowa.Nie wiem co masz na myśli pisząc typowe-bo jeśli chodzi Ci o profesjonalny skip zrobiony przez PZW lub gminę to takowego nie ma.No może po za tym przy tamie przy przystani ale tam z tego co się orientuję jest szlaban...
 

simon

Offline

Tomku pytam o to miejsce bo już parę razy tam wodowałemi dwa razy na tych płytach betonowych byli rozstawieni wedkarze z klamotami za pierwszym razem mnie przepuścili ,bo to kwestia dogadania się między ludzimi, ale w ostatnią niedziele to już masakra jakaś koleś dostał białej gorączki i powiedział żebym z stąd wypie...!.
O 5:00 tak darł kopare że chyba wszyscy na Domaniowie to słyszeli, że mi ponton potnie,przestrzeli Haha, koła w aucie poprzebija, szyby powybija i na koniec najlepsze żebym się nie pokazywał w RadomiuHaha tekst na poziomie gimnazjum, a chłop około 40-stkiOklaski
Z kolesiem nie było nawet sensu gadać,
Mimo wszystko zwodowałem się w tym miejscu,
Koleś był po pary piwkach był z jakimś dzadkiem, dziadek też nie lepszy , bo go podgadywał.
Parę lat wstecz bym to insczej załatwił.Okok
Cała linia brzegowa w tym miejscu była wolna ,to tak jak by specjalnie po złości tam siedzieli
 

Tomasz Seta

Offline

Czyli jak rozumiem wędkowanie zacząłeś od lokalnej wymiany uprzejmości Usmiech.Niestety,gości próbujących dorównać inteligencją szympansom nie brakuje.Dopóki klient sam się kompromituje najlepiej pokiwać głową z politowaniem i zignorować ale ten warchoł zwyczajnie się zapędził.Miałem wrażenie,że dresiarzy w moim mieście ubyło-widać niektórzy założyli kamizelki.
Właśnie brak odpowiedniego miejsca do wodowania sprzyja tego typu sytuacjom bo presja na zbiornik jest ogromna i nie ma czasem gdzie stanąć a co dopiero łódkę spuścić.Może spróbuj czasem od strony dzikiej plaży-tam też często się wodują bo brzeg łagodny i dno piaszczyste choć płytko...
 

simon

Offline

no właśnie na piaszczystym dnie mi ciężko , bo woduje ponton na kołach slipowych z założonym już silnikiem i w piachu mi zwyczajnie grzęźnie, najlepiej na twardym tak jak tam.
A przy tych kortach też są takie płyty betonowe schodzące do wody?
A co do gościa to myślałem że już ciężko takiego spotkać w przyrodzieHaha
Może jutro będzie lepiejOkok
 

Tomasz Seta

Offline

Tak,przy kortach są płyty i głębokość odpowiednia.Powodzenia
 

simon

Offline

fajnie, dzięki za info i może do zobaczenia nad wodąOkok
 

Tomasz Seta

Offline

Ja jutro tylko turystycznie rowerkiem z dzieckiem na Jagodno.Nie lubię wędkować weekendami z brzegu na Domaniowie a na wodzie bywam raczej na jesieni i to też sporadycznie.
 

simon

Offline

rozumiem cie doskonale Haha
a jak tam na Jagodnie w weekendy też tłumy? chodzi mi o wędkarzy
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zbiornik Zaporowy Domaniów Łowiska sumowe 5 05 listopada 2012 18:39
Wygenerowano w sekund: 1.57
51,558,976 unikalne wizyty