Owocny Domaniów | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Największe zło to tolerowac krzywdę. -Platon


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Łowiska sumowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Owocny Domaniów

Mariusz Kulenty

Offline

Tomasz napisz coś o tym zbiornikuOkok
 

Marcin Fokt

Offline

Byłem dziś na Domaniowie na wiosennym rekonesansie. Rozmawiałem z trzema wędkarzami i wychodzi na to, że póki co rybki jeszcze nie są głodne (o ile w ogóle jeszcze są tam jakieś ryby ) :-). Każdy z panów z którymi dłuższą chwilę rozmawiałem miał w siatce po jednej płoci, także szału nie ma. Miejmy nadzieję, że niedługo temperatura wody trochę wzrośnie i zaczną się brania najczęściej łowionej ryby na tym zbiorniku, czyli Leszcza.
 

pawcio613

Offline

Byłem dziś od 9.00 do16.00 no i zero!!!Leszcz jeszcze nie kąsa...
 

Marek Kohut

Offline

Hej. Też byłem dziś nad morzem domaniowskim, efekty marne a dokładnie zero brań.
Troszke za zimno jeszcze na leszcze.hehe.
Ja osobiście nastawiłem się bardziej na płotke na spławik ale z boku federa postawiłem.
Brań nie było ale trening był głównie o ten spławik mi chodzi na dużych odległościach.
Fajnie się siedziało trochę gości na deskach z żagielkiem było i troche keysurfingów no i skuterów-tych niedobrych😄 ale nietylko wędkarze odpoczywają nad zalewem.Hej.
 

Tomasz Seta

Offline

Są wpisy i ciągłość tematu nareszcie.Nie chciałem zapeszać ale potwierdziliście to co do mnie docierało,że jeszcze niewiele się dzieje-jednak nie ma to jak pewne relacje z nad wody.Wyniki przyjdą z czasem,choć na pewno nie takie jak z przed kilku lat niestety.Odpuszczam więc dziś Domaniów bo jeśli leszcz nie bierze to o inną rybkę na tym zbiorniku naprawdę trudno.Dziwi mnie,że nie trafia się zapuszczany karpik jesienią ale chyba niewiele ich przetrwało...
 

Marcin Fokt

Offline

Pewnie masz rację, że niewiele przetrwało tych jesiennych karpi. Ciężko się temu dziwić bo skoro nie ma zakazu, to wiadomo.... Miejsce w którym je wpuścili było oblegane przez wędkarzy 24 godziny na dobę ;-). Cóż, pewnych rzeczy się chyba nie zmieni... Mnie z kolei martwi trochę sytuacja na zbiorniku Jagodno. W ten weekend widziałem tam nawet ładnego okonia który niestety już ledwo pływał. Połowa jego ciała była pokryta białym nalotem. Wyglądało to jak jakiś grzyb. Tydzień wcześniej widziałem z kolei niewielkiego szczupaka który dryfował martwy przy brzegu. Nie chcę siać paniki ale niespecjalnie optymistycznie to wyglądało....
 

simon

Offline

Też byłem w niedziele nad pięknym domaniowem, ale tym razem bez karpiówek ale z pontonem i spalinówkągrin
Sporo wędkarzy po obu stronach zbiornika, których chciałem przeprosić jeśli przepływałem zbyt blisko ich zestawówNono
To był mój pierwszy raz na takim zestawie i wolałem się trzymać bliżej brzegu niż środka , pozdrawiam
 

simon

Offline

simon napisał(a):

Też byłem w niedziele nad pięknym domaniowem, ale tym razem bez karpiówek ale z pontonem i spalinówkągrin
Sporo wędkarzy po obu stronach zbiornika, których chciałem przeprosić jeśli przepływałem zbyt blisko ich zestawówNono
To był mój pierwszy raz na takim zestawie i wolałem się trzymać bliżej brzegu niż środka , pozdrawiam

I obiecuje poprawęOkok
 

Kosiec Piotr

Offline

A ja powiem pewnie nie nowinę Usmiech Na końcu łowią cały czas Haha oczywiście karpiki jesienne leszczyki i linki Haha Byłem widziałem rozmawiałem Haha
CARP HUNTER LEAUGE -NO KILL- Okok

forumsumowe.pl/h/fshzw_2_27015.jpg
 

Piotr Bednarek

Offline

Też potwierdzam, że na płytszej części zbiornika ładnie można połowić. Znajomi fajne efekty już w tym roku mają. Karpiki do 40 cm i leszcze w granicy 2kg ale co najciekawsze leszcze najlepiej w nocy biorą od 22 do 2. Przeważnie było na Domaniowie tak, że w nocy była lipa z leszczem albo brały maluchy lub krąpie a teraz od kilku osób już słyszałem, że najlepsze efekty w nocy są. Jeszcze taka ciekawostka, znajomy złowił ostatnio dwa ładne leszcze to już miały wysypkę tarłową Oczko
Siemka jestem Piotrek, interesuje się łowieniem sumów narazie jeszcze dużo ich nie złowiłem ledwie kilka ale ten ostatni rekordowy miał 38 kg po zważeniu wrócił do wody ;-)
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zbiornik Zaporowy Domaniów Łowiska sumowe 5 05 listopada 2012 18:39
Wygenerowano w sekund: 1.69
51,589,432 unikalne wizyty