Owocny Domaniów | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Jestem za, a nawet przeciw. Lech Wałęsa


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Łowiska sumowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Owocny Domaniów

Filipka

Offline

Nie dogoniły Roberta misiakiHaha Na filimiku widać ,że targa jak Hulk Hogan w Błękitnym GromieHaha Tobie nawet było dane Piotrek widzieć to na żywoHaha
 

Piotr Bednarek

Offline

Dziś chodziłem może z godzinkę po dzikiej plaży za bolkiem ze spinem ale nie bił wcale jak byłem Smutny A z federkami na Domaniowie siedzi tata z wujkiem to od południa złowili trochę leszczy w przedziale 40-55 cm, coś tam cyka a i jazik im się trafił Oczko Piotrek wy na Domaniowie jeszcze siedzicie czy na jedną noc tylko byliście co tego karpika złowiłeś ? Bo przejeżdżałem dzis przez tamę i szukałem tam na głębokiej wodzie waszego namiotu karpiowego ale nie widziałem go.
Siemka jestem Piotrek, interesuje się łowieniem sumów narazie jeszcze dużo ich nie złowiłem ledwie kilka ale ten ostatni rekordowy miał 38 kg po zważeniu wrócił do wody ;-)
 

bolek1233

Offline

Witam. Byłem w niedziele i poniedziałek w Brudnowie w poszukiwaniu sandaczy ale niestety bez brań na trupka.
 

Bartus1910

Offline

Witajcie, bylem z rodzina na wlocie radomki, woda duza. Leszcze w ogole bez bran ... , przez 2 dni zlapalem 3 sandacze , i 2 bolenie a trzeci w poludnie mi uderzyl na uklejke, ktora byla rzucana 2 dzien. Zerwal sie tuz przy podbieraku mial cos kolo 4,5 kg. A wasze wyniki ?. Mam pytanie jade w sobote na nocke, tym razem z kolega. Kieruje do was pytanie poniewaz, wujek mi mowil ze sandaczyk ladnie bierze kolo tzw. "cypla" Moze mi ktos to wytlumaczyc gdzie to sie znajduje ? . Jest to od strony napewno kalenia tylko tuz zaraz przy dworku czy gdzies dalej ?.
 

Kosiec Piotr

Offline

Bartus1910
Wszystkich obowiązuje regulamin tego forum. Więc zanim zaczniesz zadawać pytania. Zapraszam najpierw do powitalni przywitać się z użytkownikami forum. Dopiero wtedy uzyskasz odpowiedz Usmiech
CARP HUNTER LEAUGE -NO KILL- Okok

forumsumowe.pl/h/fshzw_2_27015.jpg
 

Bartus1910

Offline

Kosiec Piotr napisał(a):

Bartus1910
Wszystkich obowiązuje regulamin tego forum. Więc zanim zaczniesz zadawać pytania. Zapraszam najpierw do powitalni przywitać się z użytkownikami forum. Dopiero wtedy uzyskasz odpowiedz Usmiech


Dziekuje za informacje ;p
 

Kosiec Piotr

Offline

Bartus1910 napisał(a):

Mam pytanie jade w sobote na nocke, tym razem z kolega. Kieruje do was pytanie poniewaz, wujek mi mowil ze sandaczyk ladnie bierze kolo tzw. "cypla" Moze mi ktos to wytlumaczyc gdzie to sie znajduje ? . Jest to od strony napewno kalenia tylko tuz zaraz przy dworku czy gdzies dalej ?.


Dokładnie. Cypel jest tu koło Pałacu Domaniowskiego. Najbardziej wysunięte miejsce na zbiorniku. A co do tego że dobrze bierze to tak prawde mówiąc to jedyne miejsce gdzie dobrze bierze to koniec zalewu. Sam byłeś wiec wiesz co tam bierze Usmiech 3 strzały to już ładnie jak na Domaniów.
CARP HUNTER LEAUGE -NO KILL- Okok

forumsumowe.pl/h/fshzw_2_27015.jpg
 

Bartus1910

Offline

Witam. Jak jak bylo w ten weekend, dzialo sie coś, oprocz mocno wiejacego wiatru ?. Bo u nas marno przez jedna noc tylko 1 niewymiarowy sandacz i szczupak na martwa rybke, taki 48 cm. Jestem bardzo zadziwiony tym, że moj Tata siedzi juz tam prawie caly tydzien i niezlapal ani jednego leszcza co jest to bardzo dziwne jak na ta pore roku ..., efetky ma tylko w postaci sandacza i wegorza nic wiecej .... .
 

Marcin Fokt

Offline

Witam...
Udało mi się wygospodarowac tydzień wolnego w pracy, także postanowiłem wczoraj wybrac się na nockę na nasz piękny Domaniów. Znajomi co prawda odradzali mówiąc, że nic nie bierze ale nie zawsze jest czas jechac wtedy kiedy są brania... Jako, że pogoda była fajna postanowiłem spróbowac szczęścia. Objechałem cały zbiornik od wlotu Radomki po korty i nasłuchałem się w zasadzie jednej opowieści którą wszyscy powtarzali jak mantrę a która brzmiała coś na wzór "Panie, tydzień już tu stoję i złowiłem dwa małe leszcze, nic nie bierze, szkoda czasu". No i powiem Wam, że albo miałem fart albo coś się na Domaniowie ruszyło. Co prawda może jakiegoś wielkiego szału i u mnie nie było ale złowiłem 7 Leszczy z czego 5 takich naprawdę ładnych a w nocy miałem 4 strzały na sandacza. Jedno branie tradycyjnie musiałem zepsuc ale 3 mętnookie predatory zameldowały się na brzegu. Pierwszy tak na oko mógł miec może 45 cm ale o dziwo pięknie zapięty za wargę także nie był poza wodą dłużej jak 10 sekund. Dwa kolejne to równiutkie 52 cm, ale co ciekawe jeden był cięższy o dobre 30%. Cóż, może pochodził z bogatszego stada;-). Trochę odstawiłem wędki w tym sezonie bo był to dopiero mój 4 wypad, także może stąd te brania - tak na zachętę ;-)... Jakby nie było wyjazd zaliczam na plus...
Pozdrawiam i jeśli ktoś ma chwilę czasu to warto jechac, nawet jeśli wszyscy mówią, że nic nie bierze ;-)...
 

Bartus1910

Offline

Marcin Fokt napisał(a):

Witam...
Udało mi się wygospodarowac tydzień wolnego w pracy, także postanowiłem wczoraj wybrac się na nockę na nasz piękny Domaniów. Znajomi co prawda odradzali mówiąc, że nic nie bierze ale nie zawsze jest czas jechac wtedy kiedy są brania... Jako, że pogoda była fajna postanowiłem spróbowac szczęścia. Objechałem cały zbiornik od wlotu Radomki po korty i nasłuchałem się w zasadzie jednej opowieści którą wszyscy powtarzali jak mantrę a która brzmiała coś na wzór "Panie, tydzień już tu stoję i złowiłem dwa małe leszcze, nic nie bierze, szkoda czasu". No i powiem Wam, że albo miałem fart albo coś się na Domaniowie ruszyło. Co prawda może jakiegoś wielkiego szału i u mnie nie było ale złowiłem 7 Leszczy z czego 5 takich naprawdę ładnych a w nocy miałem 4 strzały na sandacza. Jedno branie tradycyjnie musiałem zepsuc ale 3 mętnookie predatory zameldowały się na brzegu. Pierwszy tak na oko mógł miec może 45 cm ale o dziwo pięknie zapięty za wargę także nie był poza wodą dłużej jak 10 sekund. Dwa kolejne to równiutkie 52 cm, ale co ciekawe jeden był cięższy o dobre 30%. Cóż, może pochodził z bogatszego stada;-). Trochę odstawiłem wędki w tym sezonie bo był to dopiero mój 4 wypad, także może stąd te brania - tak na zachętę ;-)... Jakby nie było wyjazd zaliczam na plus...
Pozdrawiam i jeśli ktoś ma chwilę czasu to warto jechac, nawet jeśli wszyscy mówią, że nic nie bierze ;-)...


Ja mysle, zeby wybrac sie w ten weekend na domaniow, ale cos mnie choroba bierze i niewiem czy niepozostane w domu. A tak mówiąc o rybach, bylismy z kolega nad radomka ze spinem wczoraj na wieczor mniej wiecej godzina 17 a siedzielismy do 20. Kolega rzucal na Alge 2, podajrze 5 rzut, kolega cos ciagnie, i nie jest to wcale cos malego, po dluzszym holu okazuje sie, ze jest to leszcz cos kolo 2kg, zahaczony o grzbiet. Ja praktycznie co 2 rzut mialem niewymiarowego szczupaczka na haczyku, az sie wkurzylem i zalozylem dosc duza gume, po dlugim rzucaniu, kolega mowi ze za chwile bedziemy sie zwijac, wiec na ostatek chcialem cos zlapac, i jak na zyczenie wymiarowy szczupaczek rowne 51 cm Haha. Naprawde w tak krotkim czasie mozna sobie tyle rybek polapac, ze glowa boli Haha . Polamania !!!
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zbiornik Zaporowy Domaniów Łowiska sumowe 5 05 listopada 2012 18:39
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,731,938 unikalne wizyty