Owocny Domaniów | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę. Jan Paweł II


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Łowiska sumowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Owocny Domaniów

Karol Skorza

Offline

W miejscowości Brudnów jest stanica wędkarska i tam można slipować łódki jest parking ,można tez wynająć pokój
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc02119_9a5d7.jpg
 

radjan

Offline

Witam jak tam poziom wody chciaŁem jutro wyskoczyć od str Brudnowa boje się że zastanę tam płyciznę W związku z ogłoszonym przez PZW spustem wody
 

Robert Dubis

Offline

Dzięki Karol za info, na pewno skorzystam, jak pogoda dopisze to w przyszły weekend. Haha
Pozdrawiam Robert
 

Karol Skorza

Offline

To może się spotkamy bo tez tam będę w niedziele na zawodach przy samej stanicy .
 

sander

Offline

radjan napisał(a):

Witam jak tam poziom wody chciaŁem jutro wyskoczyć od str Brudnowa boje się że zastanę tam płyciznę W związku z ogłoszonym przez PZW spustem wody


Wracałem dzisiaj o 10 rano. Woda bardzo wysoka. Leszcze z rana. Te największe pod 2kg:

forumsumowe.pl/h/fshzw_2014_05_20_095501_d3085.jpg
 

Mateusz Bernat

Offline

Witam panów Haha Pytanko, łowią coś karpie na domaniowie? Bo nie wiem czy jechać do domaniowa czy do Iłży nad zalew Usmiech
C&R
 

kamil_rdm

Offline

Witam, jak sytuacja w Domaniowie? Ryba nadal bierze???
 

Eothain1990

Offline

Słyszałem,że znowu wody opuścili. tydzień temu leszcze ładnie brały, nie wiem jak teraz.
 

Piotr Bednarek

Offline

Wody przybyło sporo po tych deszczach a co do rybki to od leszcze ładnie brały w środę i czwartek, przez weekend słabiutko na zawodach też za bardzo nie połowili. W niedziele pływałem od 4 do 10 za sandaczem to tylko jednego zanderka pod wymiar trafiłem ale brań było sporo Oczko Ogólnie to spodziewałem się większej ilości spiningistów 1 czerwca na Domaniowie a wiele nie było, może z 15-20 łódek.
Siemka jestem Piotrek, interesuje się łowieniem sumów narazie jeszcze dużo ich nie złowiłem ledwie kilka ale ten ostatni rekordowy miał 38 kg po zważeniu wrócił do wody ;-)
 

Kosiec Piotr

Offline

Pierwszy misiek 2014 roku z Domaniowa.

Waga. 10.200 kg Haha
Godzina brania 6.50. Rybki
Łowca. Szczęśliwy Jahoooo

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/5395b576aa8b3_20140531-070236.jpg

Dla tych co mówią że nic nie bierze zly na Domaniowie pfft
Pozdrawiam beka
CARP HUNTER LEAUGE -NO KILL- Okok

forumsumowe.pl/h/fshzw_2_27015.jpg
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zbiornik Zaporowy Domaniów Łowiska sumowe 5 05 listopada 2012 18:39
Wygenerowano w sekund: 1.68
51,574,020 unikalne wizyty