Owocny Domaniów | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Schadenfreude jest cechą podłych narodów. Dlatego w mowie polskiej brak tego słowa. Autor: Kazimierz Przerwa-Tetmajer


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Łowiska sumowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Owocny Domaniów

keraj

Offline

A ja dzisiaj byłem na rybkach, wlot Radomki do zbiornika. Mimo paskudnej pogody ( silny wiatr i przelotny deszcz ) złowiłem 8 leszczy o łącznej wadze 7kg. A łowiłem w godz. 9.00-14.00. Także dzień bardzo udany.
 

bolek1233

Offline

A jak tam z dojazdem bo często wiosną jest tam straszne bagno?
 

Ala Pawelczyk

Offline

ZBYSZEK serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności w DNIU IMIENIN.



EJ tam łowcy -zostawić coś rybek dla mnie. A poważnie zazdroszczę Wam ,że już łowicie.Ja na razie nie mogę jechać ale jak wyrwię się to RYBY bójcie się.Trzymajcie miejsce i dla mnie -jak czas pozwoli to zamelduję się niebawem.
 

radjan

Offline

Witam dziś opłaciłem kartę całe 191 zyla nie wiem dlaczego z roku na rok coraz drożej ,jutro wybieram się za rybaczówkę gdzieś od 8 no 9 do 13
 

Piotr Bednarek

Offline

A ja tam czerwca nie mogę się doczekać, żeby sezon spiningowy na Domaniowie ruszył Oczko

Pewnie nie wszyscy znają to forum ale serdecznie zapraszam Oczko http://wedkarstwo.radomskie.eu/index.php?sid=56432fba5c41124432c24e8cebc5e143
Siemka jestem Piotrek, interesuje się łowieniem sumów narazie jeszcze dużo ich nie złowiłem ledwie kilka ale ten ostatni rekordowy miał 38 kg po zważeniu wrócił do wody ;-)
 

Piotr Bednarek

Offline

Mam nadzieję że się Artur nie obrazi że link do innego forum wstawiłem. Bo to nasze Radomskie więc może ktoś będzie chętny żeby tam się zarejestrować i udzielać Oczko Osobiście na temat wieści z Domaniowa to tu będę pisał Usmiech
Siemka jestem Piotrek, interesuje się łowieniem sumów narazie jeszcze dużo ich nie złowiłem ledwie kilka ale ten ostatni rekordowy miał 38 kg po zważeniu wrócił do wody ;-)
 

radjan

Offline

Witam byłem dziś za stanicą PZW w Bródnowie kilka słabych brań / przeniosłem się koło oczka przed kortami na 1,5 h nawet brania nie było kilka samochodów stało nad wodą
 

Konrad Kacprzak

Offline

Witam.Przedwczoraj odwiedzilem domaniow z federkami.Na poczatku stalem przy plazy w strone cypla,kilka malych leszczykow i jazgarzy.Nastepnie kolo poludnia przenioslem sie na plytsza wode za kortami,kolo baru.No i tu mile zaskoczenie,miedzy 12-ta a 14-sta zlapalem 6 ponad kilowych leszczy,jednego lina i kilka malych jazi.
 

bolek1233

Offline

witam. byłem dzisiaj na radomce przed wejściem do domaniowa. brania były cały czas że nie można było odejść od wędki ale brały same płotki nic więcej.
 

Piotr Bednarek

Offline

Też dziś tam chodziłem ze spinem ale efektów zero, byłem może z godzinkę bo woda jakaś taka martwa i pojechałem oblukać sobie pewne miejscówki Oczko
Siemka jestem Piotrek, interesuje się łowieniem sumów narazie jeszcze dużo ich nie złowiłem ledwie kilka ale ten ostatni rekordowy miał 38 kg po zważeniu wrócił do wody ;-)
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zbiornik Zaporowy Domaniów Łowiska sumowe 5 05 listopada 2012 18:39
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,575,313 unikalne wizyty