Owocny Domaniów | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Gdyby ludzie kochali pracę, ciągle jeszcze oraliby ziemię zakrzywionym kijem i nosili ciężary na plecach. Autor: Elihan Feather


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Łowiska sumowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Owocny Domaniów

MantisDark

Offline

Witam, co do nowych gazet o tematyce karpiowania to jest w obiegu na razie jedna "Świat Karpia" , a druga ma wejść w obieg od 19-go lutego i to będzie "Karpmania"
C&ROkok
 

Piotr Bednarek

Offline

Oczywiście jest to Radomka od strony Rogowej.

Znam te rejony bardzo dobrze więc i tak bym poznał Oczko

Co do nowej gazety to ja nic nie słyszałem. Dla mnie najlepsza gazetą jest internet Usmiech wszystko na bieżąco.[/quote]

Ano z internetu dużo można się dowiedzieć Usmiech Ale gazetka to gazetka i podobno z filmem, to i tak nie dla mnie bo ja coś bardziej do spina się przekonuję niż do wędkarstwa gruntowego ale znów mojego tatę dalej do karpi ciągnie i czyta teraz wszystko co z tą rybą związane. Chyba wyślę go na jakieś szkolenie do was Usmiech
Siemka jestem Piotrek, interesuje się łowieniem sumów narazie jeszcze dużo ich nie złowiłem ledwie kilka ale ten ostatni rekordowy miał 38 kg po zważeniu wrócił do wody ;-)
 

Piotr Bednarek

Offline

MantisDark napisał(a):

Witam, co do nowych gazet o tematyce karpiowania to jest w obiegu na razie jedna "Świat Karpia" , a druga ma wejść w obieg od 19-go lutego i to będzie "Karpmania"


dzięki Haha
Siemka jestem Piotrek, interesuje się łowieniem sumów narazie jeszcze dużo ich nie złowiłem ledwie kilka ale ten ostatni rekordowy miał 38 kg po zważeniu wrócił do wody ;-)
 

Piotr Bednarek

Offline

Hej nie wiecie jak się sytuacja przedstawia na początku zbiornika? Mam na myśli pierwszą miejscówkę jak się z lasu wyjeżdża. Jest tam jeszcze lód czy z feederkiem można już jechać ? Usmiech
Siemka jestem Piotrek, interesuje się łowieniem sumów narazie jeszcze dużo ich nie złowiłem ledwie kilka ale ten ostatni rekordowy miał 38 kg po zważeniu wrócił do wody ;-)
 

Mateusz Bernat

Offline

Też właśnie miałem o to zapytać
C&R
 

Tomasz Seta

Offline

Myślę,że jeszcze zamarznięte dlatego jutro na Radomce popróbuje.Pozdrawiam
 

Tomasz Seta

Offline

Na Radomce drobnica delikatnie trąca.Tylko czekać aż Domaniów odpuści...Pozdrawiam
 

Kosiec Piotr

Offline

No czekamy z niecierpliwością Haha
CARP HUNTER LEAUGE -NO KILL- Okok

forumsumowe.pl/h/fshzw_2_27015.jpg
 

Marcin Fokt

Offline

Był może ktoś na rekonesansie na naszym kochanym Domaniowie?
 

Karol Skorza

Offline

Na zalewie jest jeszcze lód ,puścił już od strony rogowej przy lesie ale wczoraj pływały tam już dwa skutery wodne .
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zbiornik Zaporowy Domaniów Łowiska sumowe 5 05 listopada 2012 18:39
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,715,920 unikalne wizyty