Plecionki sumowe (opinie) | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Ład w domu porządkuje głowę i serce.-pow.ludowe.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Plecionki sumowe (opinie)

Mariuszkk

Offline

Michał wierzymy w Ciebie ,przetestuj .Wazelina Też jestem ciekawy ile wytrzyma,a jeszcze nie kupiłem.
 

Lukasz Reczek

Offline

Witam Kolegów i mam pytanie.Czy używa ktoś z was plecionki firmy balzer???pytam ponieważ znalazłem taka w jednym z wiedeńskich sklepów wędkarskich grubośc 0,70 wytrzymałość podobno 98 kg koszt to ok 1zl za metr
dokładna nazwa toBannedalzer Ironline TX & Catfish
 

kristoph87

Offline

Pewnie chodzi Ci o Anglertreff. Ja osobiście widziałem tą plecionkę i według mnie jest troche pogrubiona, nie wiem jaki masz kołowrotek ale nie za dużo Ci tej plecionki wejdzie jeżeli chodzi o 0,70. Ja kupiłem Berkley Ultra Cat moss green 0,55 za ok 30 centów za metr, Trochę puszcza farbę ale jestem zadowolony.
 

Lukasz Reczek

Offline

Dokładnie Kolego tam widziałem.Młynek mam black cat extreme 495 podobno 260 m wejdzie tak mi w sklepie powiedzieli.tylko czy jest ona coś warta????
 

Michal Wilk

Offline

Panowie a używa albo używał ktoś plecionk

WFT KG STRONG 0.39 67KG ??
 

gregor

Offline

Odświeżę temat
Mikado Plecionka Nihonto Octa Braid 0,50 black 300m konkretnie do stacjonarki czy się nada i jak z nawojem na kręcioła (ktoś kiedyś chyba mierzył i że niby nie jest pogrubiona ) czy wejdzie podobna ilość jak żyłki. W październiku będą ostre skały na Ebro czy tam się nada ?
 

Martink

Offline

Na ostrych skałach i nieumiejętnym holu, to można nawet i sznurek przetrzeć. Pletka jak pletka, miałem cieńsze rozmiary i była spoko. Mogę polecić.
 

Jaroslaw Grzelak

Offline

Ja zaryzykuje i kupie Mikado Plecionka Nihonto Octa Braid 0,50 black 300m. Cena bardzo fajna , zobaczymy jak się sprawdzi.
 

gregor

Offline

Chyba zdecyduję się na tą pletkę, kupuję też Tica Cybernetic GG 100 dwie sztuki, wnioski z testów za jakiś czas. Jeśli chodzi o Tici to od kilku lat cioram i to bardzo intensywnie na karpiszonach, złego słowa nie mogę powiedzieć. Liczę że te sumowe będą się podobnie sprawować.
 

Wisniewski Michal

Offline

Mam tą plecionke(Mikado NihontoOcta Braid) jak pisałem kilka postów wcześniej. Oprócz tego, że jest sztywna i strasznie brudzi nic nie mogę powiedzieć. Na pewno nie jest przegrubiona, ale to nie znaczy, że wejdzie jej tyle co żylki, jak to plecionka ma inny nawój niż żyłka. Na Okume, gdzie wchodzi 260m żylki 0,50, tej pletki w tej samej średnicy weszło mi ok 220m co uważam za dobry wynik.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testujemy rękodzieło sumowe Nasze filmy o sumach 4 21 stycznia 2023 20:01
Rękodzieło sumowe - blaski i cienie Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 1 21 stycznia 2021 01:57
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
Plecionki MadCat Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 1 11 maja 2020 18:50
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Wygenerowano w sekund: 1.55
51,564,312 unikalne wizyty