Plecionki sumowe (opinie) | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bez względu na wszystko, co można powiedzieć o seksie, nie da się go nazwać godnym zachowaniem. Helen Lawrenson


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Plecionki sumowe (opinie)

Bartekp

Offline

Ja od siebie mogę polecić Sanger Uni Cat Dream Fish 0,55.Mam ją 2 sezony i jest dalej berdzo mocna.Cena 140-150 zł za 250m też jest na plus
 

Dariusz Kucharski

Offline

Qbagq napisał(a):

planuje w tym sezonie zapolować na wielką sztukę i się zastanawiam czy plecionka jaxon sumato catfish 0,45 to nie przesada ?


Miałem plecionkę Jaxona to jakieś nieporozumieniezly, nigdy więcej , kasa wyrzucona w błotozly
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Robert Pytka

Offline

planuje w tym sezonie zapolować na wielką sztukę i się zastanawiam czy plecionka jaxon sumato catfish 0,45 to nie przesada ?


Są tutaj testy i opinie wielu plecionek , poczytaj sobie a na pewno dowiesz się jaką najlepiej kupić . Jedno jest pewne daruj sobie jaxona .Haha
 

Mariuszkk

Offline

Z tańszych lepiej Mikado Nihonto Octa Braid 0,50 .Jest dostępna w naszym zaprzyjaźnionym sklepie w odcinkach 150,300m.
 

Wisniewski Michal

Offline

Mierzyłem dziś suwmiarką plecionki Nihonto Octa Braid 0,50 i 0,45 i stwierdzam że nie są pogrubione.
 

Filipka

Offline

Mikado Nihonto Octa Braid 0,50 - używa ktoś tego ? Muszę kupić na kołowrotek jakąś do stacjonarki i myślę nad Sangerem bo taką miałem zanim żywca na Ebro odciąłem jak gwardziści na pontonie płynęli haha Haha
Michaś co powiesz o tej plecie ?Haha Ty nasz testerze Haha!!
 

Wisniewski Michal

Offline

Tak, mam 0,50 i 0,45. Co powiem, niewiele bo ją tylko zmierzylem i nawinąłem na kręcioły pfft Na testy przyjdzie czas, wygląda nieźle, ma jakąś powłoke co niby ma ją zabezpieczac i nadawać "ślizgu", która to powłoka farbuje jak cholera, zostaje nawet na przelotkach. Testerem plecionek to ja nie jestem, bo to moja druga pletka w zyciu pfft żyłek zawsze używałem.
Ale nie oceniam dnia przed zachodem, chłopaki mniejsze średnice polecają Usmiech
Testy wytrzymalościowe w plenerze na wiosne, podobnie jak innych zabawek jakie nabyłem.
 

Filipka

Offline

No to czekam Haha Na zlocie porobimy testy Haha Będą jaja jak sto diobłów Haha
 

Dariusz Kucharski

Offline

Wisniewski Michal napisał(a):

Tak, mam 0,50 i 0,45. Co powiem, niewiele bo ją tylko zmierzylem i nawinąłem na kręcioły pfft Na testy przyjdzie czas, wygląda nieźle, ma jakąś powłoke co niby ma ją zabezpieczac i nadawać "ślizgu", która to powłoka farbuje jak cholera, zostaje nawet na przelotkach. Testerem plecionek to ja nie jestem, bo to moja druga pletka w zyciu pfft żyłek zawsze używałem.
Ale nie oceniam dnia przed zachodem, chłopaki mniejsze średnice polecają Usmiech
Testy wytrzymalościowe w plenerze na wiosne, podobnie jak innych zabawek jakie nabyłem.


No to Michał czekamy na jakiś teścik wytrzymałościowy tej pletki grin też szukam pfft
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Filipka

Offline

Kurna ale cena tej Mikado śmieszna Haha Ciekawe czy coś warta ta pleta Haha
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testujemy rękodzieło sumowe Nasze filmy o sumach 4 21 stycznia 2023 20:01
Rękodzieło sumowe - blaski i cienie Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 1 21 stycznia 2021 01:57
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
Plecionki MadCat Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 1 11 maja 2020 18:50
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,670,667 unikalne wizyty