Sygnalizatory - dzwonki | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Często cytuję samego siebie. Dodaje to pieprzu mojej konwersacji. -Magdalena Samozwaniec


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Sygnalizatory - dzwonki

Pawel Grzesik

Offline

No właśnie są też w cenie po 3 zł ale z przesyłka wychodzą drożej niż te po 5 złUsmiech
 

Mariusz Kowalski

Offline

To wstaw link do tych tanich.
 

wojtek zdunik

Offline

allegro.pl/antydrzemkowy-alarm-kierowcow-przeciw-zasypianiu-i3832720650.html tu masz po 3,9 ale przesyłka dwóch szt 7pln, jak więcej to droższa przesyłka

allegro.pl/alarm-czujnik-antydrzemkowy-dla-kierowcow-najtanie-i3821796365.html tu masz po 4,99 ale przesyłka 6pln do 5szt
 

Zbigniew Lewicki

Offline

Czekałem aż będą w takiej cenie, zamówiłem dwa na próbę i będę przerabiał na sygnalizator. Dzięki za info Okok
 

Bartekp

Offline

Może jakaś fotorelacja z budowy?
 

Grzegorz Michalski

Offline

Cześć. Koledzy czy ktoś miał do czynienia z tymi sygnalizatorami dźwiękowymi brań. Czy sprawdzą się na sumowej wędce. Na allegro są w cenie od 5.99 (te na zdjęciu) do 9.99zł z chyba lepszym uchwytem.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/52e166ddebdc2_sygnalizator.jpg
Rybki
"Nienawidzę pić samemu i z kimś też..."
 

Zbigniew Kapustynski

Offline

Jest na naszym forum opis jak to przerobić.
YouTube Video

YouTube Video
Pozdrawiam Zibibinio Usmiech
 

Zbigniew Lewicki

Offline

Dokładnie , zrobiłem to z jednym w zeszły weekend, 15 min. pracy i gotowe. Oczywiście jak dokupisz alarm antydrzemkę kierowcy za 5 zł.
 

Grzegorz Michalski

Offline

Dziękuję Zbysiowie Usmiech za info Usmiech
Rybki
"Nienawidzę pić samemu i z kimś też..."
 

Zbigniew Lewicki

Offline

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc00419jpg_963a6.jpg

Dzisiaj skończyłem przerabiać zwykły sygnalizator na przechyłowy. Wcześniej założyłem włącznik rtęciowy a dzisiaj wymieniłem oryginalną diodę boczną na bardziej świecącą i dołożyłem diodę na górze żeby branie było widoczne z każdego miejsca. Dodatkowo wymieniłem sygnał na ten z antydrzemki bo padł oryginalny. Przyniosło to dobry efekt bo poprzedni był bardzo głośny i przeszkadzał na rybach. Została tylko do założenia blaszka łącząca z uchwytem i gotowe.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sygnalizatory Cat Sounder XRS 2+1 z centralÄ… Sprzedam sprzęt wędkarski 1 03 marca 2023 16:18
Sprzedam sygnalizatory karpiowe Sanger Sprzedam sprzęt wędkarski 5 23 grudnia 2015 21:41
Karpiowe sygnalizatory na suma Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne 6 01 lipca 2015 22:38
Sygnalizatory z Centralką - wady,zalety, marki. Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne 85 30 maja 2015 23:47
Sprzedam sygnalizatory wychyłowe Sprzedam sprzęt wędkarski 2 14 kwietnia 2015 22:15
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,577,561 unikalne wizyty