Ogrzewanie do namiotu | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Dopiero kiedy człowiek zacznie się zastanawiać nad sobą samym, zrozumie jak bardzo niezdolny jest pojąć inne rzeczy. -Blaise Pascal


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Maty Pokrowce Namioty i sprzęt biwakowy na wyprawy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Ogrzewanie do namiotu

Damian Poweska

Offline

Longin Bojanowski napisał(a):

Damian Poweska napisał(a):

Ja mam jakąś Philipsa na baterie do niej jest pilocik, fajna sprawa Usmiech


Damian, a co to jest. Lampa, ogrzewacz czy jeszcze coś innego?


Jest to lampa coś w tym stylu jak na zdjęciu, swojej nie znalazłem ale wygląda bardzo podobnie.

www.forumsumowe.pl/h/fshzw_250_20723545914d3f5c41b746b1_damian_w800q50w9_4e99b.jpg
 

Mateusz Harezlak

Offline

Na jak długo wystarczają baterie w tej lampie i czy wystarczy do ogrzania 3 osobowego namiotu??
 

Damian Poweska

Offline

Bardziej ona służy do świecenia niż do grzania ale jakieś ciepło daje, na ile starczają baterie to nie wiem, niby mam ją z dwa lata ale że jestem spinningistą to prawie jej nie używałem.
Muszę popytać brata on pare zasiadek karpiowych z nią zaliczył Usmiech
 

daddax

Offline

Może się wygłupię ,ale polecałbym agregat prądotwórczy Honda Eu 20i EU20i AVR . Zalety: cichutko chodzi, mało spala , jest kompaktowy ,leciutki ... Można podłączyć małą jakąś farelkę to tak pod kątem ogrzewania ,naładować akumulator do łódki a przy okazji baterię do telefonu ,zasilić w lecie lodóweczkę(zimny browarek),podłączyć wiertarkę , szlifierkę albo małą spawarkę
 

daddax

Offline

... Usmiech , Naprawdę fajna sprawa poza nieciekawą ceną , ale czego nie robi się dla komfortu i kochanych rybek.
 

Mariusz Kowalski

Offline

Odświeżam,zima idzie trzeba jakoś namioty ogrzać,ja nadal jadę na słoneczku ale może ktoś coś ciekawszego nabył.
 

Filipka

Offline

No właśnie a próbował ktoś tych ogrzewaczy do butów i do kieszeni z Askari?
 

Damian Skurzynski

Offline

Kolega używa piecyka gazowego na normalne butle od kuchenek . Usmiech
 

Mariusz Kowalski

Offline

Damian222 napisał(a):

Kolega używa piecyka gazowego na normalne butle od kuchenek . Usmiech


Nic nie rozumiem.
 

Grzegorz Petryna

Offline

daddax napisał(a):

Może się wygłupię ,ale polecałbym agregat prądotwórczy Honda Eu 20i EU20i AVR . Zalety: cichutko chodzi, mało spala , jest kompaktowy ,leciutki ... Można podłączyć małą jakąś farelkę to tak pod kątem ogrzewania ,naładować akumulator do łódki a przy okazji baterię do telefonu ,zasilić w lecie lodóweczkę(zimny browarek),podłączyć wiertarkę , szlifierkę albo małą spawarkę


No nieźle, ładnie z tym agregatem tu wyskoczyłeś. 6 tyś zł!!! Jakbym miał tyle to bym sobie inaczej życie ułożył. beka Swoją drogą jest takie urządzenie produkcji NRD i nazywało się to Katalyt. Była to nagrzewnica benzynowa. Może ktoś o tym słyszał, albo ma i używa?
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Szukam namiotu quechua 2 seconds XXL 4os.. Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 4 19 stycznia 2019 15:46
Namiotu rodzinnego do 1600zł szukam Maty Pokrowce Namioty i sprzęt biwakowy na wyprawy 21 28 listopada 2018 22:20
Szukam namiotu od 500-1500 złotych Maty Pokrowce Namioty i sprzęt biwakowy na wyprawy 20 16 kwietnia 2014 15:45
Łóżka do namiotu do 600zł szukam Maty Pokrowce Namioty i sprzęt biwakowy na wyprawy 20 08 listopada 2012 19:57
Szukam namiotu z przedsionkiem. Maty Pokrowce Namioty i sprzęt biwakowy na wyprawy 4 19 października 2012 12:50
Wygenerowano w sekund: 1.55
51,605,785 unikalne wizyty