Zniżki dla użytkowników portalu w wybranych sklepach. | Forum sumowe


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Mężczyźni powinni kobietom jak najczęściej mówić komplementy. Kosztuje o wiele mniej niż kwiaty a sprawiają im tę samą przyjemność. -Magdalena Samozwaniec


Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zniżki dla użytkowników portalu w wybranych sklepach.

kwietnia 29 2012 Bez kategorii Artur Betcher
Zniżki dla użytkowników portalu w wybranych sklepach.
Zniżki dla stałych użytkowników portalu w wybranych sklepach.


Witamy wszystkich serdecznie.

Temat jest długi, ale ze względu na jego znaczenie dla użytkowników portalu, zachęcam do przeczytania w całości.

Chcąc podziękować naszym użytkownikom za ich aktywność, po raz drugi w tym roku robimy wielki krok w ich stronę. Uznaliśmy że tak jak i w przypadku przewodników wędkarskich, to Wam należą się profity, bo to Wy swoją aktywnością budujecie ten portal, sprawiacie że mamy kilka tysięcy wyświetleń dziennie, dzięki czemu portale ciągle są popularne w polskiej internetowej sieci wędkarskiej.

Nie jest tajemnicą, że sklepy, które opierają część lub całość działalności na sprzedaży internetowej, to właśnie dzięki zawartym w różnej formie reklamom na poczytnych portalach wędkarskich, tworzącym je użytkownikom zawdzięczają swój sukces. Niestety rzadko to jest doceniane i jeśli już, to właściciele portali osiągają z tego tytułu jakieś profity. Najczęściej w słusznej sprawie, gdyż są one przeznaczane na utrzymanie serwera, ale nie zmienia to faktu, że przeciętny użytkownik na tym nie korzysta.

Postanowiliśmy to zmienić.
Wyselekcjonowaliśmy więc grupę sklepów o dobrej opinii i cenach i wystosowaliśmy do nich pismo o chęci podjęcia współpracy na bezprecedensowych warunkach, czyli w zamian za zniżki dla stałych użytkowników portalu.
Pismo wysłaliśmy do czterech sklepów i wszystkie się zgodziły na interesujących nas warunkach. Nie były to nawet negocjacje bo po prostu sklepy te zgodziły się na podjęcie współpracy z nami na warunkach przez nas określonych, gdzie za reklamę nie będą płacić właścicielowi strony internetowej, a formą zapłaty będą zniżki na ich produkty dla stałych użytkowników naszych portali.
Oczywiście sklepy nie są wybrane przypadkowo. Są to sprzedawcy posiadający nie tylko dobre ceny, ale też w jakiś sposób wyróżniające się pozytywnie spośród innych. Nie braliśmy pod uwagę żadnych sklepów ogólnowędkarskich, gdyż rozpiętość cen i marż, z reguły to uniemożliwia. Na jedne produkty w takich marża wynosi 20%, a na inne 120% więc żadna zniżka nie jest miarodajna. Wyselekcjonowaliśmy zatem sklepy, że się tak wyrażę "tematyczne", które mają pewien ograniczony asortyment, co gwarantuje uczciwość i przejrzystość współpracy.

Poniżej przedstawiam sklepy, z którymi nawiązaliśmy współpracę wraz z uzasadnieniem.

1. Best-Sonar www.best-sonar.pl
Sklep posiadający w swojej ofercie głównie elektronikę wędkarską, czyli: echosondy, GPSy, programy wspomagające oraz łodzie przystosowane dla wędkarzy. Dodatkowo Cezary Karpiński, który jest właścicielem sklepu, jest przez wielu uznawany za pierwszą głowę Rzeczypospolitej jeśli chodzi o wiedzę w temacie elektroniki wędkarskiej i napisał w związku z tym sporo artykułów na ten temat do czasopism o tematyce wędkarskiej. Liczę na to, że w ramach współpracy i dla użytkowników naszego portalu napisze coś, co przyda się w naszych łowach.
Ceny elektroniki są z grubsza wszędzie takie same, więc wynegocjowanie zniżki przysłuży się na pewno wszystkim, którzy w przyszłości będą chcieli zakupić cokolwiek z tego asortymentu.
Elektronika to trudny dla wielu temat i tu kluczową sprawą przy podejmowaniu decyzji o wysłaniu do best-sonar.pl naszej oferty współpracy był fakt, że na swojej stronie w zakładce Wiedza oferują oni darmową serię poradników dla osób zalogowanych, z której możemy korzystać bez względu na to, czy kupujemy coś w sklepie czy nie. Bardzo mi się podoba taka postawa.
Dodatkowo firma jest znana ze świetnego wsparcia technicznego, co też przemawia na jej korzyść.
Zniżka dla stałych użytkowników portalu w sklepie best-sonar.pl wynosi 10% i jeśli ktoś już kupował elektronikę, to wie że normalnie jest to bardzo ciężki temat, a tu dostajemy ją po prostu w standardzie gdyż negocjacje toczyły się dużo wcześniej i jak już wspomniałem jest to zapłata za reklamę na naszym portalu.

2. Tokarex www.pontony.net.plFirma prowadzona przez Jana Tokarskiego, której właściwie przedstawiać nie trzeba, bo dobra opinia o niej daleko wykracza poza fora wędkarskie. Oferuje ona przede wszystkim pontony i łodzie wędkarskie, a także silniki, akumulatory, cały do nich osprzęt a także elektronikę wędkarską.
Wielu już się przekonało jak uczciwe i przejrzyste zasady oferuje Tokarex, a w osobie sprzedawcy Rafała uzyskało odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań i problemów.
Nie mogę napisać, na jak wysokim poziomie jest serwis posprzedażowy firmy, gdyż mogłyby się znaleźć osoby spoza portalu, które mogły by to wykorzystać. Jednakże jest to jedna z tych firm, gdzie na pierwszy plan przedkłada się dobro klienta.
Tutaj również uzyskaliśmy 10% zniżki dla stałych użytkowników portalu i również jest to świetny wynik, gdyż marże na produkty, które firma oferuje również nie są takie jak na drobny sprzęt wędkarski.

3. Olimp - Kamizelki ratunkowe. www.olimp.bialystok.plFirmę prowadzi Pan Kazimierz Kowalczyk i jest to polski producent atestowanych kamizelek ratunkowych i asekuracyjnych we wszystkich rozmiarach.
Wysoka jakość produktu, o czym przekonałem się sam w trakcie półtorarocznego ich użytkowania, jak i możliwość zakupienia kamizelek w detalu przez Allegro zadecydowały o tym, że i do tej firmy wysłaliśmy ofertę współpracy.
Jako, że Pan Kazimierz jest producentem zniżka w przypadku tej firmy wynosi 20% i jest to naprawdę świetny wynik.Umowa z wszystkimi firmami nie jest umową prawną. Jest oparta na zasadzie partnerstwa i współpracy, gdzie w zamian za reklamę firmy, profity trafiają nie do administracji, a do użytkowników aktywnie budujących nasze portale, bo to dzięki Wam wszystkim istniejemy i rozwijamy się, a więc i reklamowane firmy mają skuteczną reklamę.

Tyle pokrótce na temat firm, z którymi nawiązaliśmy współpracę. Jednocześnie obiecujemy, że w przyszłości będzie ich więcej. Oczywiście oprócz interesów użytkowników, zawsze uczciwie będziemy również dbać o interesy firm, które już z nami współpracę nawiązały i będziemy starać się, żeby nowe firmy nie zazębiały się oferowanymi produktami z tymi już u nas istniejącymi.
Nie mniej jednak docelowo mamy nadzieję, że liczba firm oferujących zniżki dla stałych użytkowników portalu, będzie się cyklicznie powiększać.

Przy wyborze firmy do nawiązania współpracy, będziemy zawsze zwracać uwagę nie tylko na ceny, ale też na uczciwość sprzedawców, serwis posprzedażowy, opinię firmy wśród użytkowników internetu i samo podejście danej firmy. Najbardziej pożądane są firmy oferujące coś więcej niż sam towar, czyli takie, które oferują jakąś wartość dodaną, za którą nie oczekują zapłaty. Może to być właśnie wiedza i bezinteresowna pomoc, nawet tym, którzy nie są klientami sklepów.
Nie nawiążemy też nigdy współpracy z podmiotami oferującymi zniżki pozorne czyli z takimi które już mają za wysokie ceny a jakakolwiek zniżka była by tylko żartem wysuniętym w kierunku użytkowników portalu.

Firmy zainteresowane współpracą mogą pisać do nas na adres arturbetcher@gmail.com, ale tak jak już wspomniałem ze względu na małą przejrzystość ofert i marż, sklepów ogólnowędkarskich reklamować nie zamierzamy, przynajmniej w tej chwili.
Na pewno będziemy się starać podjąć współpracę w najbliższym czasie z jakąś pracownią oferującą wędziska na zamówienie i z producentem łodzi szczególnie przystosowanych dla wędkarzy. Będziemy też myśleć o innych asortymentach takich jak namioty, sprzęt biwakowy i inne (propozycję zawarcia umowy z Lamborgini uważam za nierealną ;))

Każdy podmiot z nami współpracujący może też uskutecznić swoją reklamę, zamieszczając wpisy o nowościach na swoich blogach, informując o obniżkach cen, organizując różnorakie konkursy lub dodając inne informacje związane z reklamą.

Tak jak już napisałem, umowy nasze nie są umowami prawnymi, tylko partnerskimi i liczę na uczciwość obu stron.

Teraz przejdę do kolejnej części, czyli do tego, komu zniżki przysługują.
Oczywiście będą tu kryteria, jak w każdym temacie gdzie w grę wchodzą realnie zaoszczędzone pieniądze.
Nie będzie tu kumoterstwa, a lista osób będzie robiona z automatu, bez względu kto komu się podoba czy nie. Będzie ona oparta przede wszystkim na aktywności na portalu, bo nie jest możliwe, żeby osoby nieaktywne lub dopiero co zarejestrowane osiągały z tytułu współpracy korzyści. Na to nie pójdzie ani portal ani żaden sklep.

1. Podstawowym kryterium będzie posiadanie imienia i nazwiska jako nicka, gdyż eliminuje to wszelakie sytuacje, gdzie ktoś mógłby chcieć po prostu wykorzystać okazję. Na życzenie jakiegokolwiek podmiotu współpracującego będzie to sprawdzane.

2. Próg 200 punktów z aktywności na portalu do którego będzie się liczyć posty, zdjęcia w galerii i newsy.
Post to wiadomo 1pkt, każde zdjęcie które opublikujemy w galerii to 5pkt i każdy news opublikowany to 20pkt.
Początkowo myśleliśmy o tym, żeby było to 100 postów, jednakże wielu ludzi ma problemy z napisaniem choćby kilku postów, a zdjęcia i newsy też wpływają na rozwój portalu. Na życzenie więc będziemy publikować jako newsa Wasze zasiadki sumowe publikowane na blogu, które będą dostatecznie okraszone zdjęciami z takiej wyprawy.
Zdjęcia publikujemy tylko te, które mają zarówno tytuł jak i opis.

3. Staż na portalu minimum miesiąc. Nie możemy pozwolić, żeby na portalu zarejestrowała sie osoba i dodała 40 zdjęć, a potem domagała sie zniżek.

Jak widać, kryteria które postawiliśmy nie są łatwe, ale też nie są jakieś wygórowane dla osób aktywnie uczestniczących w życiu naszych portali. Stawiamy cały czas na aktywność i już dzięki dotychczasowej pracy, wiele osób na dzień dzisiejszy może skorzystać ze zniżek, tym samym oszczędzając realną gotówkę.

Rozumiemy też, że są wśród nas osoby, które nie spełniają wymagań ze względu na przykład na nicka lub ze względu na za mała liczbę postów, a które swoimi działaniami zasługują w 100% na nie, ale nie możemy robić tu wyjątków bo współpraca nasza ze sklepami stała by się nieczytelna i zagmatwana.

Mając na uwadze fakt, że będziemy się starać ciągle zwiększać liczbę sklepów, z którymi będziemy współpracować oraz różnorodność produktów, które docelowo będzie można kupić w promocyjnych cenach, zachęcamy do spełniania wymagań ustalonych wspólnie z naszymi partnerami, bo uważamy że schylić się po te realne pieniądze, jest naprawdę warto.

Te zniżki nie są niczym szczególnym, bo już od dawna na nie zasłużyliście, szczególny jest jedynie krok w celu ich uzyskania w tej właśnie postaci. Stanowicie siłę napędową wielu sklepów internetowych, polskie fora wędkarskie to skarbnica klientów dla nich i bardzo cieszy fakt, że te kilka sklepów, do których wystosowaliśmy ofertę w tej postaci postanowiło to właśnie docenić.

Tą akcją właśnie dziękujemy wszystkim za aktywność i budowanie tego portalu. Mamy też nadzieję, że w przyszłości lista osób uprawnionych nie zmieści się na jednej stronie, tak samo jak i liczba sklepów, producentów o różnorodnym asortymencie usług i produktów wędkarskich. :)

Szczegółowe kryteria i lista osób uprawnionych dostępna jest w tym temacie:

Lista uprawnionych do zniżek w zamian za reklamę na forum

Baner reklamowy firm które podjęły z nami współprace pojawi się nad ostatnio poruszanymi tematami i bedzie wyglądał tak:W przypadku gdy firm nazbiera się więcej zostanie on przeniesione pod ostatnio poruszane tematy lub powstanie drugi taki sam pod nimi.

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie.

Administracja portalu www.forumsumowe.pl

Przygotował: Artur Betcher

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Świetne! Świetne! 100% [1 głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [0 głosów]
Dobre Dobre 0% [0 głosów]
Średnie Średnie 0% [0 głosów]
Słabe Słabe 0% [0 głosów]

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 8,323
Najnowszy użytkownik: RadekZrywka

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

25 marca 2024 16:00
Dziekuje Artur za odpowiedz. Smutne jest jak ten czas szybko leci Smutny

31 stycznia 2024 10:10
Od dwoch lat nie lowie bo nie mam czasu. Innych nie kupikem, te sa swietne. Kupilem w zeszlym roku dwa dodatkowe pod inna nazwa. wieksze szpule do stacji maja, 12000 model.

23 stycznia 2024 21:57
Dzien Dobry, Artur i jak po 3 latach uzytkowania spisuja sie Twoje Lurekillery? co sie w nich zuzylo? jakies luzy czy cos dostaly? czy moze wysiadly i krecisz juz z synami czyms innym? bardzo prosze o

14 listopada 2023 19:06
Chodzi o polskie znaki, bez nich jest ok, polskie wywalaja wssio.

14 listopada 2023 19:05
Forum wykrzacza siÄ™ i nawet technik nie zrobil tego jak nalezy,

16 października 2023 20:03
Artur, zrobîe̛ du̟o dla wędkarsywa sumowego w Polsce, pamiętam, i dziękuje, pozdrawiam

14 października 2023 12:29
Witajcie kochani Usmiech Haha

14 października 2023 12:29
Witajcie kochani Usmiech Haha

02 października 2023 22:00
Witam po 4 latach nieobecności

29 czerwca 2023 17:51
Te forum to matka wiekszosci sumiarzy w Polsce Usmiech

Archiwum shoutboksa

Urodziny!

Nasz baner

Forum Sumowe - portal sumowy
Wygenerowano w sekund: 1.71
51,800,735 unikalne wizyty