Pierwsze urodziny portalu forumsumowe.pl | Forum sumowe


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Jeśli spotkasz śpiącego niewolnika, nie budź go, może śni o wolności." - Władysław Grzeszczyk


Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Pierwsze urodziny portalu forumsumowe.pl


Witam wszystkich serdecznie.
Nasz portal obchodzi pierwsze urodziny i dlatego w dziale Oddam pojawiło się kilka tematów dla stałych użytkowników.
Wypadałoby zatem napisać co nieco o samym powstaniu ForumSumowe.pl jak i podsumować parę rzeczy.
ForumSumowe.pl powstało na początku maja 2010 r., ale pierwsze postawienie skryptu nie powiodło się do końca, gdyż osoba, która to zrobiła nie zadbała o wiele rzeczy. Tym samym trzeba było od nowa postawić portal i zrobił to @wole_szczupaki 15 maja 2010r.
Następnego dnia powstał regulamin portalu i od tego czasu jakoś się kręci. Ci co są z nami od początku dobrze wiedzą, że portal ten powstał dlatego że w internecie polskim nie istniało forum na temat suma, gdzie zarówno kultura i szacunek do użytkowników byłby przestrzegany. Tu dzięki samemu powstaniu naszego portalu osiągnęliśmy sukces nie tylko na nim. Byliśmy malutkim forum, ale dzięki ustawicznie wnoszonej wiedzy przez użytkowników portalu, a także reklamie naszego portalu na innych forach ogólnowędkarskich ciągle rośliśmy w siłę i przybywało nam zarówno użytkowników jak i wiedzy.
Ogromny wkład w życie portalu jako administrator wniósł Max, którego z nami już dziś de facto nie ma, bo choć jest użytkownikiem, z aktywności zrezygnował. Mimo wszystko dla niego wielkie podziękowania się należą, za cały ogrom pracy który tu wniósł.
Nie będę wspominał o tych, którzy wnieśli coś w życie portalu, a potem z fochem się od nas z różnych przyczyn odwrócili, niszcząc co stworzyli, bo po prostu nie zasługują na to i oby takich tu było jak najmniej.
Dziękować mogę też wszystkim tym, którzy pomimo tego, że nie zawsze zgadzają się z decyzjami administracji są z nami cały czas i cały czas nas swoją aktywnością wspierają.
Wszystkim tym, którzy przez samo to, że tutaj z nami są, musieli znosić niedogodności na kilku innych portalach.
Dziękuję wszystkim tym, którzy aktywnie uczestniczą w życiu portalu i tym samym przyczyniają się do jego rozwoju.
Dziękuję takim portalom jak wedkowanie.net czy splawik.com i innym, które pozwalały na reklamę naszego portalu w podpisach, czy w stronach polecanych, dzięki czemu tak intensywnie się rozwijaliśmy.

Wam wszystkim dziękuję za wsparcie i mam nadzieję, że jako społeczność będziemy mieli coraz mniej zmartwień, a coraz więcej powodów do radości. Mam nadzieję, że będzie łączyć nas nie tylko wędkowanie, ale też serdeczność, koleżeństwo i zwykły szacunek dla naszych kolegów zgromadzonych na tym portalu.
Anty podziękowanie przekazuje wszystkim tym, którzy jawnie na rozmaitych portalach obrażali członków naszego forum i ich rodziny. Są to ludzie bez honoru, bez szacunku dla innych, a najczęściej jest to zwykłe gówniarstwo, które żyje niczym nie uzasadnioną zawiścią i niestety na to wpływu nie mamy. Pozostaje mieć nadzieję, że wiele rzeczy minie, czas zagoi rany a życie będzie łatwiejsze.

Od chwili powstania dokonaliśmy naprawdę wiele:
-ponad 1400 osób zarejestrowanych na portalu,
-1300 tematów,
-prawie 20 tyś postów,
-wiele filmów nakręconych przez nas samych,
-wiele poradników,
-ogrom pomocy użytkownika dla użytkownika.

To wszystko w ciągu roku osiągnęliśmy dzięki wspólnej pracy i jeśli brać pod uwagę, że nasz portal skierowany jest głównie do ludzi poławiających jedną rybę, to jest to ogromny sukces. Wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego przedsięwzięcia jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Jakie plany na przyszłość??
Właściwie nie trzeba być zachłannym i mieć wygórowanych ambicji, ale jeśli chodzi o użytkowników, to życzymy wszystkim spełnienia swoich marzeń jeśli chodzi o poławianie króla polskich wód, a z wiedza zawartą na tym portalu i pomocą doświadczonych w łowieniu sumów użytkowników portalu nie powinno być to trudne.
Drugim założeniem jest zachęcenie do aktywności szersze grono użytkowników, bo niestety borykamy się z takim samym problemem jak każdy portal wędkarski w Polsce i nie tylko, że po prostu najwięcej jest tych kont milczących, którzy rejestrują się tutaj po to, żeby brać i nic od siebie w zamian. Taka niestety mentalność większości, że łatwo biorą i chłoną wiedzę ale od siebie nic nie dają. Pozostaje mieć nadzieję, że coraz więcej osób doceni ogrom pracy wykonanej przez nas tutaj i zacznie aktywnie wspierać portal poprzez swoją aktywność. Pozostaje też dziękować tym po raz wtóry, którzy jednak swoją aktywnością utrzymują przy życiu ten portal.
Z planów, które mogą się nie podobać, na pewno będzie akcja usuwania kont ze strony.
W pierwszej kolejności będą usuwane konta, które maja zerową ilość postów, ażeby uniemożliwić im ponowną rejestrację będą blokowane adresy IP. To będzie krok konieczny, żeby ożywić nasz portal jeszcze bardziej, bo mamy wielu użytkowników, którzy odwiedzają nas codziennie lub bardzo często, są zarejestrowani od miesięcy, a do życia portalu nic nie wnieśli.
Okazyjnie wielki apel do wszystkich nowych.
To nic nie boli przywitać się w Powitalni, a wchodząc do czyjegoś domostwa powinno się mówić Dzień Dobry, bo przynajmniej kultura tego wymaga.
W dalszej kolejności będą usuwane konta tych, których nie interesuje rozwój portalu i wręcz otwarcie prawie że to twierdzą, gdyż profil portalu im nie odpowiada. Po co mamy wzajemnie sobie robić na złość. To zbędne, a dotyczy tylko kilkunastu osób, które od czasu do czasu pisząc coś między wierszami zostawiają niesmak lub okazują antypatię do działań administracji, jak i samego portalu.
Z nieprzyjemnych rzeczy to tyle. Mam jednak nadzieję, że po sprzątaniu, które w najbliższym czasie zrobimy na stronie powieje świeżością, przybędzie nam aktywnych użytkowników i ubędzie nam niezręcznych sytuacji, które czasami jak wszędzie się zdarzają.

Wszystkim zatem już po raz kolejny dziękujemy za to, że są z nami.
Zapraszamy nowych użytkowników do aktywności i prosimy o przestrzeganie regulaminu i zasad panujących na stronie.
Wszystkim życzymy samych dobrych relacji na portalu na kolejny rok, a sami sobie jak najdynamiczniejszego rozwoju naszego portalu.
Z pozdrowieniami ekipa ForumSumowe.pl


Do komentowania materiału zapraszam na forum czuli tu: Pierwsze urodziny portalu

Przygotował: Avallone

Aktualnie online

Gości online: 15

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 8,323
Najnowszy użytkownik: RadekZrywka

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

25 marca 2024 16:00
Dziekuje Artur za odpowiedz. Smutne jest jak ten czas szybko leci Smutny

31 stycznia 2024 10:10
Od dwoch lat nie lowie bo nie mam czasu. Innych nie kupikem, te sa swietne. Kupilem w zeszlym roku dwa dodatkowe pod inna nazwa. wieksze szpule do stacji maja, 12000 model.

23 stycznia 2024 21:57
Dzien Dobry, Artur i jak po 3 latach uzytkowania spisuja sie Twoje Lurekillery? co sie w nich zuzylo? jakies luzy czy cos dostaly? czy moze wysiadly i krecisz juz z synami czyms innym? bardzo prosze o

14 listopada 2023 19:06
Chodzi o polskie znaki, bez nich jest ok, polskie wywalaja wssio.

14 listopada 2023 19:05
Forum wykrzacza siÄ™ i nawet technik nie zrobil tego jak nalezy,

16 października 2023 20:03
Artur, zrobîe̛ du̟o dla wędkarsywa sumowego w Polsce, pamiętam, i dziękuje, pozdrawiam

14 października 2023 12:29
Witajcie kochani Usmiech Haha

14 października 2023 12:29
Witajcie kochani Usmiech Haha

02 października 2023 22:00
Witam po 4 latach nieobecności

29 czerwca 2023 17:51
Te forum to matka wiekszosci sumiarzy w Polsce Usmiech

Archiwum shoutboksa

Nasz baner

Forum Sumowe - portal sumowy
Wygenerowano w sekund: 1.73
52,594,776 unikalne wizyty