Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Życie daje każdemu tyle, ile sam ma odwagę sobie wziąć" - Jacek Pałkiewicz


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 2 gość(ci)

 
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł

Piotr Traba

Offline

Darek, nie twierdzę że tak jest a stwierdzam że jest to prawdopodobne. Większość komponentów czy wędek czy kołowrotków jest produkowana gdzieś na wschodzie - blanki wędek są produkowane w kilku miejscach na świecie. Gdzieś czytałem opinie na temat DAM Quick Combat i wiele elementów jest zbierzna z Sanger Unicat Dream Fish. Jezlei chodzi o kwestie obowiązku podawania kraju produkcji to wystarczy że składany czy przepakowywany w danym kraju i już może mieć napis że jest w nim wyprodukowany. Jeżeżeli jest tobiony w DE to dobrze, jeżeli gdzieś indziej to mnie to nie robi różnicy. Nie chodzi o to gdzie produkowane a kto i pod jakim rygorem to kontrolował Usmiech

Nie ma co się spierać bo i nie ma ku temu powodu.
 

Mateuszw

Offline

Panowie jakieś 20-25 lat temu miało to jeszcze jakieś znaczenie kiedy produkcja w chinach szła na ilość nie na jakość, a w Niemczech czy innych krajach zachodnich odwrotnie, stawiano na jakość, podejrzewam że to samo dzieje się z kołowrotkami , kup lodówkę czy pralkę teraz, koniec gwarancji i wymiana, Merole W124 1000000km ? co to za przebieg to żart a teraz podejrzewam że mało który silnik wytrzyma 500 tys. już nie mówiąc o blachach, Przepraszam za trochę off-topa ale taka jest prawda i to samo przy materiałach budowlanych czy spożywce inne są na markety/hipermarkety a inne na składy czy sklepy
 

pawel3209

Offline

Witam Panowie.Co sądzicie o tym kołowrotku Sänger Uni Cat Cat Rewinder II?To chyba następca Sanger Cat Rewinder 80 a jako że ten był polecany dla początkujących,a nie można nigdzie go dostać to pomyślałem że może się nadaHaha
Na Askarii jest za 179zł .Miał ktoś może z nim do czynienia,warto??
 

Grzegorz Petryna

Offline

Nie, nie warto. Ten kręcioł to jest totalna porażka producenta. Cena atrakcyjna, wykonanie gorzej jak mierne. W środku sam plastik. Połamał się na sumie nawet nie 1,5m. Pojemność szpuli jest przekłamana. Dużo lepszy jest Destroyer.
 

pawel3209

Offline

Hmm no to dobrze że nie zamówiłem tylko zapytałem najpierwOkok.Chodzi Ci o tego SANGER Uni Cat Destroyer II? Dużo droższy nie jest..Nadaje się jako pierwszy kołowrotek typowo sumowy?Jak tak to bioręHaha
 

Grzegorz Petryna

Offline

Tak dokładnie o ten mi chodzi, parę osób z Forum go ma. Trzymałem go wielokrotnie w rękach i jest fajnie wykonany. Złych opinii nie słyszałem, ale nie łowiłem na niego.
 

pawel3209

Offline

Dzięki za odpowiedź.Ktoś jeszcze się może wypowiedzieć na temat tego młynka? Może ktoś nim coś wychowywał?Ewentualnie może polecicie coś dobrego jeszcze w tej cenie na początek..Bo temat przejrzałem ale niektóre polecane kołowrotki ciężko dostać obecnie..
 

Viking

Offline

Piotr Traba napisał(a):

Darek, nie twierdzę że tak jest a stwierdzam że jest to prawdopodobne. Większość komponentów czy wędek czy kołowrotków jest produkowana gdzieś na wschodzie - blanki wędek są produkowane w kilku miejscach na świecie. Gdzieś czytałem opinie na temat DAM Quick Combat i wiele elementów jest zbierzna z Sanger Unicat Dream Fish. Jezlei chodzi o kwestie obowiązku podawania kraju produkcji to wystarczy że składany czy przepakowywany w danym kraju i już może mieć napis że jest w nim wyprodukowany. Jeżeżeli jest tobiony w DE to dobrze, jeżeli gdzieś indziej to mnie to nie robi różnicy. Nie chodzi o to gdzie produkowane a kto i pod jakim rygorem to kontrolował Usmiech

Nie ma co się spierać bo i nie ma ku temu powodu.


Potwierdzam ze tak czasem bywa ,Znany producent sprzetu AGD ma fabryczke w PL ,sprzet nowy wyprodukowany w PL jedzie do Merkel a z stamtąd ten sam sprzet jedzie do Wladimira ,heh po co robia sobie dodatkowe koszty transportu z PL do Niemiec zamiast od razu lecieć na wschód.
 

DANIELEKiol

Offline

Witam proszę o radę planuję zakup pierwszego kołowrotka do połowu suma do (wędki Robinson Power Stick Hi-Flex 3 m) czytając forum znalazłem takie oto młynki i pytanie który możecie polecić...

1)York SEA TREND 8000
2)DRAGON BOAT MASTER FD 760i
3)SPRO SALTIX FD 360 lub 380

ewentualnie do 200zł coś godnego polecenia...
 

Dariusz Pawelczyk

Offline

Na str 30 opisano kołowrotek robinson shotgun 806. Czy może Ktoś z Kolegów coś powiedzieć w jego temacie tzn czy się nada do stacjonarki na suma ?
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Kołowrotek Powitalnia sumowa ;) 5 20 listopada 2020 11:13
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Tani kołowrotek Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 2 04 czerwca 2020 08:59
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,293,366 unikalne wizyty