Życzenia świąteczne noworoczne 2015. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Uprzejmość męska: najwytworniejsza forma fałszu. -Julian Tuwim


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Życzenia świąteczne noworoczne 2015.

Artur Betcher

Offline

Witamy Usmiech
Zbliża się czas obżarstwa i lenistwa zwany Świętami Bożego Narodzenia.
Wszystkim użytkownikom Forum Sumowe życzymy więc aby ten czas późniejszych dolegliwości żołądkowych oraz późniejszych dramatycznych prób zrzucenia sadła w które obrośniemy w tym czasie był jak najbardziej rodzinny i przyjemny.
Oby SumoGwiazdor był łaskawy i mając na uwadze jak ważna jest pasja rozdawał konkretne modele sprzętu dostosowane do naszych potrzeb grin
W nadchodzącym roku życzymy jedynie żeby każdy z Was miał tyle czasu na wędkarstwo sumowe żeby były z tego efekty Usmiech


Wszystkim też życzymy takiej choinki jaką miał Zygmunt tyle że pod nią same Stelle Haha Usmiech
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_23/2_52bb39182af11_choinka-2.jpg

Z wędkarskimi pozdrowieniami - ekipa Forum Sumowe Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Dariusz Kucharski

Offline

Wszystkim forumowiczom życzę zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia, i mnóstwo prezentów pod choinką,W Bożego Narodzenia Czas, niech miłość będzie w nas, niech pokój wokół panuje, a dobro nad złem króluje! Wesołych Świąt!
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Mariusz Nowak

Offline

Życzę wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
sumy zaliczone 50cm /100cm/150cm/200cm/czekam na 250cm
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Zainspirowała mnie ta choinka grin

Dzięki za życzenia i wam wszystkim tego samego życzę Haha
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Daniel Kozlowski

Offline

Wesołych Świąt
a w nowym nadchodzącym sezonie samych 2+ Okok
Złów i wypuść.....a bedzie ci dane, to co najwiekszeFoto
 

Grzegorz Petryna

Offline

Ja oczywiście nie mogę być gorszy bo tradycja zobowiązuje, więc też mam małą wędkarską choinkę. Usmiech Po przeprowadzce nie dorobiłem się jeszcze bombek, a woblerów cała masa, więc jak tu nie skorzystać.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/567867a0add9b_img-20151220-232157.jpg

Jak w każdej choince, najważniejszy jest czubek, a w mojej za czubka robi Czesiek. wysmiewacz Tzn wobler od Czesia miałem napisać.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/56786817bd4ad_img-20151221-215005.jpg

Korzystając z okazji chciałem wszystkim naszym Forumowiczom złożyć jak najlepsze życzenia zarówno świąteczne jak i noworoczne. Samych miłych i dobrych chwil, spełnienia najskrytszych marzeń, a także powodzenia w połowach.
 

Tomasz Seta

Offline

Przede wszystkim zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia a w nowym 2016 roku spełnienia marzeń nie tylko wędkarskich życzę wszystkim Forumowiczom.
 

Kamil Kielbowicz

Offline

Również dołączam się do życzeń, zapewne oryginalny nie będę Usmiech Życzę Wam spokojnych świąt spędzonych w rodzinnym gronie i spełnienia wszystkich marzeń tych osobistych jak i zawodowych w przyszłym roku Usmiech
C&R
 

Marcin Skawinski

Offline

Wszystkiego najlepszego panowie i panie , przede wszystkim zdrowia , bo to najważniejsze.
Rybki
 

Mariusz Nowak

Offline

Wesołych Świąt oraz 3metrowego suma w przyszłym roku.
sumy zaliczone 50cm /100cm/150cm/200cm/czekam na 250cm
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zyczenia Noworoczne Hyde Park 2 05 stycznia 2021 18:06
Życzenia Wielkanocne 2018 Forum ogólne o sumach 5 01 kwietnia 2018 20:46
Życzenia Noworoczne 2018 Forum ogólne o sumach 6 01 stycznia 2018 15:48
Życzenia świąteczne 2017 Sprawy organizacyjne 18 27 grudnia 2017 21:08
Życzenia urodzinowe. Forum ogólne o sumach 10998 26 listopada 2017 16:34
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,293,691 unikalne wizyty