Hand Made Konrad Bartosik | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Celibat nie jest dziedziczny. Z praw Murphy'ego


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Hand Made - Rękodzieło wędkarskie
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Hand Made Konrad Bartosik

Mateusz Harezlak

Offline

Ciekawe te nowe wzory... Masz talent Okok
 

Konrad Bartosik

Offline

Dzięki, mimo braku czasu starałem się jak mogłem, ale jestem naprawdę zadowolony i myślę że coś kiedyś na nie klepnieUsmiech
 

Michal Gorski

Offline

Z czego robisz stelaż???
Catch & Release
Kajtek...
 

Konrad Bartosik

Offline

Drut nierdzewny 1,6 mm, rekin tego nie urwie hi hi...
 

Konrad Bartosik

Offline

W ten weekend, byłem na gościnnych występach u forumowego kolegi Pawła "Kojota", oczywiście na celowniku był wąsaty metodą trolingową.

A więc piraci do bojuUsmiech
forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc12576jpg_18577.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc12573jpg_e2c3a.jpg

Po południu w Piątek jesteśmy już na wodzie, nawet szyper wpuszcza mnie za stery

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc12560jpg_bffe5.jpg

Robimy parę kilometrów wody, ale sumki nie współpracują, na osłodę bierze fajny szczupły 75 cm na silurowoba.

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc12554jpg_703a3.jpg

W sobotę Paweł obiecuje, że dorwę upragnionego suma, ale niestety tak jak w piątek, nic się niedziele, robi się piękna słoneczna pogoda. Zapał znikł delektujemy się promieniami wrześniowego słońca. Nagle sielankę przerywa delikatny strzał na moją wędkę, jest coś małego, naprawdę mały sumik ląduje w moich rękach. Takim to chyba tylko Zibi się może pochwalićUsmiech.

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc12556jpg_ad2dd.jpg

Nadzieje jednak wracają, ryba się rusza, mamy już kilka trąceń, aż wreszcie na Pawła wędce melduje się metrowa kijanka, a na moją 80-siatka.

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc12557jpg_5e41d.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc12566jpg_43723.jpg

Cały czas mieszamy w wobkach, nieduże głebokości i bardzo krótkie przeloty, eliminują część mojego grubego arsenału.
forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc12565jpg_a7225.jpg

Fajnym wobkiem okazuje się "bannan" Rapali

Szukam odpowiednika w swoich wobkach i znajduje ołówek, zrobiony na długo przed tym jak poznałem bannanaUsmiech

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc12595jpg_5b1c9.jpg

W trakcie mieszania w wobkach Kojot wyciąga fajnego 70 cm zębacza. Ja mu się odwdzięczam, pięknym sumkiem 133 cm na ołówek.

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc12570jpg_79b07.jpg

Tak minęły ośmiogodzinne sobotnie zmagania.

W niedzielę wyskakujemy na 4 godziny, Paweł ciąga za łajbą mocno zdezelowanego banana, a ja swój ołówek. Ja mam pięć strzałów, w tym jeden naprawdę fajny, lecz po kilku targnięciach wąsiaty się uwalnia. Po tym nastaje długa przerwa dosłownie nic, znowu mieszamy w wobkach. Nagle strzał, jest piękny wąs, hol trwa dobre pół godziny na brzegu ląduje sumisko 184 cm.

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc12580jpg_b0374.jpg

Dziękuje Pawłowi za bardzo mile spędzony weekend, oby do następnegoUsmiech
 

Mateusz Harezlak

Offline

Piękny sum, gratuluję Oklaski Połowiliście i widzę że wobki się sprawdzają Okok Ja już dawno nie łowiłem na woblery, ale może za jakiś czas się to zmieni Oczko
 

Filipka

Offline

SuperUsmiech
 

Daniel Kozlowski

Offline

Gratulacje Konrad, fajnie połowiliście, widzę że jednak trol w tym roku góruje na stacjonarkąOkok
Złów i wypuść.....a bedzie ci dane, to co najwiekszeFoto
 

Damian C

Offline

Gratuluję piękne sumisko Oklaski
 

Robertrs

Offline

Fajnie połowiliście. Gratulacje!
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Hand Made Wahadłówka LukaszWolny Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 2 14 maja 2019 14:37
Hand Made Stasiak Kamil (Stachu442) Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 204 09 marca 2019 16:34
Kołowrotki Penn Made In USA 7500-9500 Sprzedam sprzęt wędkarski 2 06 czerwca 2016 20:57
Moje Hand-made i malowanki. Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 32 25 maja 2016 10:29
Woblery z Basoni Hand Made. Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 31 13 grudnia 2015 20:25
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,523,861 unikalne wizyty