Wędka do Vertikala | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"To nie tak, że boję się umrzeć. Po prostu nie chciałbym być w pobliżu, kiedy to się stanie". Woody Allen


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Vertikal
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wędka do Vertikala

Grzegorz Petryna

Offline

Pomacaj sobie Mad Cat Inline. Ja ostatnio na niego zachorowałem, ale jeszcze nie macałem.

MADCAT Green Series Inline 2.10m 20-30lbs
Długość: 2,10m - Moc: 20-30lbs - Dł. transportowa: 1,47m - Ilość składów: 2 - Waga: 408g

forumsumowe.pl/h/fshzw_greeninliner_f73f8.jpg
 

Tomasz Wach

Offline

Straszna pała z tego zielonego inlinera Oczko wiadomo stworzony do bezkompromisowej walki ale mi do gustu przypadł MadCat vertical black 50-150g 190cm
 

Wojtek Hanaczewski

Offline

Jak by ktoś potrzebował mam na sprzedaż Mad Cat Green Vertical.
 

Grzegorz Smajdor

Offline

Odświeżę temat, zaczynam przygodę z vertikalem, zacząłem od kupna echosondy a teraz chcę skompletować jakiś zestaw. Mam kilka typów wędzisk. W zasięgu mam do wyboru:
1. MADCAT GREEN VERTICAL 190CM - 150G
2. MADCAT BLACK INLINE 210CM 30LB (180G)
3. BLACK CAT PASSION PRO DX VERTICAL 180CM-230G
4. MADCAT BLACK VERTICAL 190CM - 150G
nie chcę przepłacać na początek więc szukam w miarę budżetowego zestawu, z drugiej strony nie chcę wtopić wię proszę o poradę co wybrać. I jeszcze jedno pytanie, czy do 300 zł kupię jakiś kołowrotek przyzwoity do tej metody? W grę wchodzi raczej stała szpula, jakoś się nie mogę przełamać do multiplikatora. Z Góry dzięki za poradę.
 

Grzegorz Smajdor

Offline

A gdyby jednak miał to być multik to czy taki ktoś używał i się wypowie?
MULTIPLIKATOR NISKOPROFILOWY D.A.M. QUICK SPEEDCORE
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Wędka grunt + multik Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 1 14 maja 2020 16:52
Wędka sumowa Black Cat 600g + kołowrotek Dam Quick Combat Sprzedam sprzęt wędkarski 3 01 kwietnia 2020 07:00
Czy ta wędka jest dobra na suma? Forum ogólne o sumach 1 29 grudnia 2019 17:46
kołowrotek penn spinfisher 4500 Wędka Schimano Catana 2,7 i woblery Sprzedam sprzęt wędkarski 1 31 lipca 2019 21:20
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,301,327 unikalne wizyty