Jakie pomysły na złowienie suma | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Jestem za, a nawet przeciw. Lech Wałęsa


Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Poradniki wędkarskie
 
Jakie pomysły na złowienie suma

Paczosek

Offline

Witam mam pytanko jak planujecie łowić suma biorąc pod uwagę to ze nasz kochany zarząd zakazał stawiania zrywek na przeciwnym brzegu rzeki ?
 

Artur Betcher

Offline

Stawianie zrywek na przeciwnym brzegu rzeki (jeśli jest ona żeglowna) to kryminał. Łowię sumy od kilkunastu lat ale jeszcze na tak debilny pomysł nie wpadłem. Są granice tego co można zrobić żeby się spełnić, narażanie zdrowia i życia innych nigdy nie powinno przy tym wchodzić w grę. Wyobraź sobie co się stanie jeśli taka plecionka 80kg przejedzie po gardle sternika łódki płynącego 30km/h zanim puści zrywka...
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Witam, co do stawiania zestawów pod drugim brzegiem, moje zdanie jest takie są rzeki i rzeczki gdzie ruch wodny się odbywa i grodzenie rzeki jest wysoce niebezpieczne dla innych, pytanie po co stawiać pod drugim brzegiem jeżeli można na nim się rozbić i łowić w linii? mam na myśli rzeki typu Odra gdzie główki są po obu stronach i spokojnie można na nich siadać. nie bądźmy egoistami że rzeka i ryby należą tylko do nas i nikt nie może nam przeszkadzać bo tak nie jest. A może problem lezy gdzie indziej? hmmm, może zamiast wysokich ognisk głośnego zachowywania itd. itp. bądźmy niesłyszalni i niezauważalni dla ryb po Naszej stronie. ciesząc ucho nocnym życiem miejsca w które przyjechaliśmy. Tak sobie myślę i takie mam zdanie, pozdrawiam serdecznie.
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 0.91
35,902,956 unikalne wizyty