Sanger Warlock Uni Cat 90 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Ciężko jest lekko żyć" - A.Glowka


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Sanger Warlock Uni Cat 90

Kenzo

Offline

Michal Sip napisał(a):

Panowie myślę że znalazłem przyczynę pękającej terkotki. Nie wiem czy dobrze wydedukowałem patrząc na mojego Warlocka 90 ale chodzi ona pod szpulą w wyżłobieniu i ma możliwość ruchu tylko do pewnego momentu a że szpula przy nawet lekkim obciążeniu delikatnie pracuje na boki to i właśnie w ten sposób wyłamuje tą nieszczęsną blaszkę. Oklaski

Kolega Michał też wspominał o tym luzie, nie daje mi to spokoju więc wrzucam filmiki Usmiech
http://w520.wrzuta.pl/film/4wIdapAEwUC/sanger_warlock_90_1_3
http://w520.wrzuta.pl/film/3kStRQAmT1I/sanger_warlock_90_2_3
http://w520.wrzuta.pl/film/5UxL7S5DK3c/sanger_warlock_90_3_3
 

Dariusz Kucharski

Offline

Wydaje mi się że trzeba dokręcić nakrętkę tą pod szpulą i luz zniknieOkok a przyczyną jest raczej zła obróbka cieplna terkotki, jest za twardaOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Kenzo

Offline

Dokręciłem i dalej są luzy, podniosłem rotor do góry i w środku tez bylo widać jak oś pracuje na boki, to chyba wina łożyska. Musiałbym porównać z innym egzemplarzem, bo może tak ma być a Ja sobie coś uroiłem Usmiech
 

Dariusz Kucharski

Offline

Ja mam dwie sztuki , xt 9000 Warlock jeden po rocznym użytkowaniu a drugi nowiutki luzy jednakowe w obydwu sztukach widocznie ten typ tak ma pfft ale w niczym mi to nie przeszkadzało w holu sumaOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
sanger uni cat destroyer 2 + daiwa 100 b + wszystko co mam Sprzedam sprzęt wędkarski 2 21 września 2018 09:39
Sanger Uni Cat Destroyer 2 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 66 31 sierpnia 2018 18:39
Sanger Uni Cat New Age X-DRAG VS 7000i Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 27 21 stycznia 2018 15:03
Kołowrotek SANGER UNICAT DESTROYER 2 Sprzedam sprzęt wędkarski 5 15 stycznia 2018 16:56
Kołowrotek Warlock 90 Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 07 stycznia 2018 22:00
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,300,392 unikalne wizyty