Sygnalizator brań wstrząsowy na suma | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bezinteresowna przyjaźń może istnieć tylko między ludźmi o jednakowych dochodach. Paul Getty.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy,
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma

Radzio Kielbasa

Offline

Longin ty je przerabiałeś i co myślisz o tych klipsach? Mogą zostać czy trzeba będzie je przerabiać?
 

Longin B

Offline

Myślę, że mogą zostać. Ja wyłożył bym tylko w środku jakąś taśmą, pianką czy czymś tam. Natomiast bardzo prawdopodobne jest, że trzeba będzie je zamocować w innym miejscu.
 

Slawomir T

Offline

Longin takie mam uchwyty
Od lewej 15 mm , 18 mm , 18 mm mniejsze są na zamówienie .
Na pewno trzeba wyścielić jakąś mikrogumą żeby po blanku się nie ślizgały , ten z prawej najlepszy moim zdaniem bardzo mocno się zapina.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/5103b91b2c864_100-1972.jpg
 

Witold Wujek

Offline

Longin a może tą centralkę zrobić na bazie dzwonka domowego? Dwa włączniki jedna centralka do każdego włącznika inna melodyjka.
Forum Sumowe Puchar
 

Longin B

Offline

Witold Wujek napisał(a):

Longin a może tą centralkę zrobić na bazie dzwonka domowego? Dwa włączniki jedna centralka do każdego włącznika inna melodyjka.


Każdy może zrobić jak chce. Jeżeli się sprawdzi taka jak piszesz to dlaczego nie. Ja na razie muszę sobie odpuścić ze względu na inne zajęcia do tematu wrócę później.
 

Offline

Marcin Szajda napisał(a):

Mnie cały czas nurtuje problem z mocowaniem tego sygnalizatora do wędki. Yyyyy


Problem z mocowaniem na wędzisku odpadłby, gdyby zastosować taki stojak do wędki jak na filmie YouTube Video

Od piątej minuty i dwudziestej piątej sekundy filmu widzimy działanie i miejsce mocowania sygnalizatora. Jak admin zaakceptuje fotkę to zasugeruję też rodzaj uchwytu do zamocowania sygnalizatora...
 

Longin B

Offline

A co ma tu admin akceptować?
 

Offline

Kontynuując temat mocowania sygnalizatora - szukajcie uchwytu pod hasłem: uchwyt świetlówki, blaszka do świetlówki. Kosztuje około złotówy i występuje w rozmiarze 16mm i 26 mm pod symbolem T5 i T8
\P.S. Do Longina... Zabawę we wstawianie fotek dopiero zaczynam więc proszę o wyrozumiałość. Żle zinterpretowałem wskazówki!
Teraz też nie bardzo wiem jak usunąć fotki z bloga bo nie znajduję funkcji edit lub usuń - ale pewnie żle szukam. Mimo iż fotka była w rozmiarze jak trzeba na forum otwierała się wielka.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/51684df6097a6_uchwyt.jpg




Fotek z bloga nie da się usuwać..
MOD
 

Longin B

Offline

Fotki które chcesz wstawić a nie mają być na blogu Wstawiaj przez Hosting

forumsumowe.pl/h/fshzw_hosting_d9bc7.jpg

Funkcji usuń nie ma na blogu. Niestety nie wiem dlaczego. Wg. mnie na blogu powinny być tylko fotki ważne dla mnie i potrzebne do tego co tam napisane a nie wszystko jak leci. Z blogu wszystkie fotki trafiają do galerii (nie ważne czy wartościowe czy nie i czy technicznie poprawne).
 

Janusz Sosnica

Offline

pablo__20 napisał(a):

Filmiki na 1 stronie
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Czy ta wędka jest dobra na suma? Forum ogólne o sumach 1 29 grudnia 2019 17:46
Multiplikatory na suma Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 210 20 listopada 2019 23:03
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,478,228 unikalne wizyty