Sygnalizator brań wstrząsowy na suma | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Zdrowe życie seksualne. Najlepsza na świecie rzecz dla kobiecego głosu..... Leontyne Price


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy,
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma

Slawomir Jozwiak

Offline

Zakupiłem też takie cztery cuda po 4,99zł. Haha
 

mliko007

Offline

Witam super sprawa z tymi czujkami muszę też pomyśleć i spróbować wykonać coś takiego Oklaski
Rybki
 

pablo__20

Offline

Uważajcie tylko z przekładaniem tego bezwładnika. Druciki są tak cieniutkie jak włosy i pękaja przy samym szkle i nic już nie można z tym później zrobić. (do wyrzucenia- tylko gdzie)
 

Slawomir Jozwiak

Offline

A co bezwładnik trzeba też przełożyć ?
 

pablo__20

Offline

Do tych z niebieską diodą bezwładnik przekładałem odwrotnie aby przy zrywce jak kij się wyprostuje sygnalizator cały czas wył.
Do tych z czerwoną diodą nic nie kombinowałem zrobiłem to po to aby podczas wyciągania linki przez rybę przy wygiętym kiju sygnalizator działał bez przerwy tak jak ten przy zrywce.
Niektórzy jak łapią na podwodny spławik, kamień do zrywki robią przelotowo - dlatego zrobiłem dwa rodzaje.
 

Jaroslaw Latocha

Offline

To może byś pablo__20 nakrecił nam filmik co i jak Usmiech
 

pablo__20

Offline

Filmiki na 1 stronie
 

mliko007

Offline

Rozumiem pablo_20 jak nie przełożę bazwladnika to podczas zerwania zrywki wędka bedzie wracać do pionu to nasz czujnik najwyżej na chwilke odezwie się i koniec będzie milczał?, ja tak przynajmniej rozumiuję
Rybki
 

Arekp

Offline

Można zainstalować alarm odwrotnie (w uchwycie do góry) i będzie ten sam efekt. Jest regulacja na śrubie motylkowej. W pozycji wyprostowanej ustawić, żeby był aktywny, przy lekko zgiętym wędzisku nie.
 

mliko007

Offline

Jeszcze mam jedno pytanko a czy dołożenie drugiego bezwladnika który reagował by na powrót wędziska, czy takie coś zdało by egzamin ? kolega Hunt er wsumie podpowiedział to odwrcając nasz alarm.
Zastanawiam się czy jest możliwość stwożenie takiego cacka działajacego w dwie strony Oczko
Rybki
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Czy ta wędka jest dobra na suma? Forum ogólne o sumach 1 29 grudnia 2019 17:46
Multiplikatory na suma Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 210 20 listopada 2019 23:03
Wygenerowano w sekund: 1.68
51,490,383 unikalne wizyty