Projekt łodzi wędkarskiej | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są ładne. - Vivien Leigh"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Łodzie, pontony i inne środki pływające
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Projekt łodzi wędkarskiej

dawid247uk

Offline

A żeby poprawić humorek tym którzy czytają ten temat i żeby ten który poradzi i pomoże lub narysuje projekt niech wiedzą że oczekiwania moje są skromneOczko
www.forumsumowe.pl/images/t_jacht.jpg
PASJA JEST TYLKO JEDNA...
 

norimk

Offline

Przywaliłeś z grubej rury. Elpazo no to cię czeka, współczuję ci grin
 

dawid247uk

Offline

Trzeba brać siły na zamiary koledzy. Damy radę.

P.S: SPONSORZY MILE WIDZIANIHahaHaha
PASJA JEST TYLKO JEDNA...
 

dawid247uk

Offline

Żartowałem oczywiście.
PASJA JEST TYLKO JEDNA...
 

Arekp

Offline

Patrząc na projekt, powiem Ci, że samodzielna budowa takiej dużej łodzi może się opłacić.
Niestety łódka zrobiona ze sklejki myślę, że nie zrobi na płci przeciwnej szczególnego wrażenia.Usmiech
 

Lukaszs

Offline

Hunt eR napisał(a):
Patrząc na projekt, powiem Ci, że samodzielna budowa takiej dużej łodzi może się opłacić.
Niestety łódka zrobiona ze sklejki myślę, że nie zrobi na płci przeciwnej szczególnego wrażenia.Usmiech

Dlaczego ? jak będzie akurat przepływał koło tonącej Megan Fox ? Hahapfft
 

Arekp

Offline

Budować łódź ze sklejki i liczyć na taki fart - to PODWÓJNA UTOPIA.Oczko

Zamieszczanie propozycji projektów umożliwiających realizację oczekiwań autora tematu jak najbardziej wskazane.
 

dawid247uk

Offline

Dziękuje chłopaki że macie coś do powiedzenia. Gdy widzę zainteresowanie tematem aż się chce żeby łódka zwodowała asap. Najlepsza jest jednak nazwa..hehe..
ZEROSIODEMKAHaha
PASJA JEST TYLKO JEDNA...
 

Slawomir T

Offline

Jak pisałem wcześniej największy zbiór projektów łodzi jest w książkach Jerzego Saleckiego ,, Polskie jachty '' i ,, Polskie jachty motorowe '' masz tam dużo projektów wraz z autorami i ich adresami na pewno coś sobie upatrzysz. Słyszałem że w starostwie podczas rejestracji łodzi wędkarskiej, mogą zażądać od Ciebie dokumentów zakupu łodzi lub projektu konstrukcji. Z uszanowaniem TS
 

elpazo

Offline

Dawid damy radę a jak podeślesz takie panienki to robota będzie oj będzie się działobekaHaha Ja Ci obiecałem że Cię poprowadzę a projekt sam se szukajYyyyy Elpazo
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Akumulator OPTIMA Blue Top 66Ah do łodzi Łodzie, pontony i inne środki pływające 11 30 marca 2019 08:04
Naprawa i zaprawki na łodzi z włókna szklanego Łodzie, pontony i inne środki pływające 7 25 lutego 2017 19:48
Mapa Polski -miejsca do slipowania łodzi Łodzie, pontony i inne środki pływające 1 14 lutego 2016 10:41
Wędka spinningowa na suma z łodzi Wędziska spinningowe na suma 14 09 stycznia 2016 18:09
Remont łodzi. Łodzie, pontony i inne środki pływające 1 03 stycznia 2016 21:08
Wygenerowano w sekund: 1.73
51,302,704 unikalne wizyty