Spining Cormoran BULL FIGHTER jako gruntówka | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego. -Witold Gombrowicz


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Spining Cormoran BULL FIGHTER jako gruntówka

szulo

Offline

Czy możecie mi powiedzieć czy taki spinning mogę wykorzystać jako gruntówkę ?

BULL FIGHTER X Big Fish / Sum Spinning

Stworzona do połowu dużych ryb w morzu i słodkiej wodzie. Bardzo mocny blank wykazujący się dużą sprężystością. Idealna do spinningowego połowu sumów, który wciąż zyskuje na popularności.

Model długość CW Dł.trans. części przelot. waga
BIG FISH SUM 3.00m 40-160g 154cm 2 6 400g cena 150zł

Czy lepiej dołożyć stówę i kupić typową gruntówkę

BULL FIGHTER X Sum
Technologia produkcyjna najnowszych BULL FIGHTER-X jest wręcz idealna do tworzenia wędzisk sumowych - modeli o olbrzymiej mocy na naprawdę wielkie ryby! Po prostu doskonałe i niedrogie. Wyposażone w ekstra dużą końcówkę dolnika.

Model długość CW Dł.trans. części przelot. waga
CATFISH SUM 3.00m 80-350g 155cm 2 11 580g cena 240zł
CATFISH SUM 3.20m 80-350g 165cm 2 12 600g cena 250zł
 

Artur Betcher

Offline

Cormoran ogólnie robi wędki na suma z niższej półki, ale dobrej jakości.
Ktokolwiek ich używający poleca je, a i ja mam jedną, którą również mogę polecić. Spinningu nie wiem czy bym polecił do orki gruntowej, ale już dwie ostatnie to niezła propozycja. Co niemniej na początek przygody z sumem idzie znaleźć i kije ponizej 100zł, które sprawdzą się na każdym sumie.
Wspomniałem już wcześniej że grunt to nie przeinwestować, bo niestety wielu z braku efektów lub czasu po sezonie lub w jego połowie rezygnuje.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

kapitan

Offline

Jeżeli szukasz kija do spiningu i gruntówki może dobrym rozwiązaniem była by karpiówka 3,30 dawno temu i ja tak łowiłem.
 

benjitsu

Offline

Witam wszystkich,

Chciałbym w tym sezonie wędkarskim w końcu spróbować zapolować trochę na coś "wąsatego". Wędkuję głównie na dolnych odcinkach Wisły(Kraków-Sandomierz), Odry(Gliwice), czasami piękna rzeka Nida, sporadycznie na starorzeczach oraz pomniejszych zalewach, więc w tych miejscach będę również szukał sumów (bo wiem, że są).
Sporo czytałem na forum w dziale sprzęt i doszedłem do wniosku, że solidną wędką jest Cormoran Bull Fighter jednakże obecnie można dostać tylko jej nową wersję Bull Fighter X Sum, która w sumie też mi odpowiada z parametrami itd.
Czy możecie jeszcze polecić coś ciekawego i porządnego w granicy 250zl, bo wiem, że za tą kwotę można dziś kupić coś solidnego.

No i oczywiście potwierdzić czy ta nowa wersje bullfightera jest w porządku.
 

Artur Betcher

Offline

http://forumsumow...oto_id=610 Tutaj go masz na zdjęciu. Mam go i będę go lepiej testował w tym sezonie.
Nie jest zły i można o polecić z czystym sercem.
O inne wędki pytaj w innych tematach lub załóż swój opisując dokładnie potrzeby, możliwości finansowe i preferencje.
Pozdrawiam
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Dawidos

Offline

Mam ten kij i tak jak pisze Artur - nie jest zły, coś tam pomieszali z rozmiarem przelotek, ale blank ok.
 

Zbyszek Grudner

Offline

Ciekawy temat, spinning jako gruntówka jest jeszcze do przeżycia, w cięższych spinningach i przy ich c.w. spokojnie można połowić np. na koszyki zanętowe czy żywca z gruntu. W drugą jednak stronę bym nie próbował. Przy wadze i konstrukcji gruntówek to już zabawy nie na mój kręgosłup Oczko
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Jaki spining wybrać? doradźcie proszę :) Wędziska spinningowe na suma 2 20 czerwca 2020 11:22
Cormoran Bull Fighter x sum 320. 80-350 Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 2 10 kwietnia 2019 23:15
Łowienie na spining z brzegu Spinning, Trolling za sumem 2 28 lipca 2017 19:44
Spining kilka pytań,rad !!! Spinning, Trolling za sumem 12 26 lipca 2017 22:34
Wędka używana jako nowa? Wędziska spinningowe na suma 7 04 marca 2017 21:28
Wygenerowano w sekund: 1.54
51,491,169 unikalne wizyty