Toyota Rav 4 benzyna z LPG silnik 2,4 - 170KM wersja USA | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. -Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Środki transportu czyli czym na ryby dojechać
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Toyota Rav 4 benzyna z LPG silnik 2,4 - 170KM wersja USA

Marek28

Offline

Witam, Odnośnie tego czym jeździmy na ryby to do niedawna jeździłem Hondą Crv autko dość pakowne silnik 2,0 - 150KM moim zdaniem do tego auta trochę za słaby, napęd na 4 koła dołączany automatycznie po wykryciu uslizgu kół przednich. W lekkim terenie dawała rede. Teraz jeżdżę Toyotą RAV-4 benzyna z LPG 170KM. Automat wersja USA czyli o 5 cm. dłuższa od wersji Europejskiej i to autko teraz pasuje mi na ardziej, na asfalcie szybki, konfortowy. Pali 13-14 litrów gazu więc tragedii nie ma. Co do terenu to w tej wersji mam w automacie" fizyczny" reduktor a napęd na 4 koła mogę włączyć sam lub automatycznie po wykryciu uslizgu kół pszednich załącza koła tylne. Także auto zarówno do jazdy na codzień jak i na ryby. PS. Dodał bym zdjęcia ale nie wiem jak.
Witam wszystkich pasjonatów wędkarstwa i życzę pięknych chwil z udziałem ryb. Marek
 

marcinrm

Offline

Dla mniej zamożnych polecić mogę hondę hrv używam od ok 3 lat i auto kompletnie bezawaryjne pali 10LPG może bagażnik nie jest zbyt wielki ale silnik i graty mi się mieszczą a gumiaka wożę na przyczepce. Napęd 4x4 ten sam co CRV daje radę na drogach polnych mokrych zakanych dziurawych bez znaczenia ważne są dobre opony - ja wsadziłem AT przez co auto ma 19,5cm prześwitu i nigdy nie utknąłem...
 

Marek28

Offline

Nie skromnie możesz dodać też że silnik Hondy 2.0 w rankingach jest najlepszym silnikiem wolnossącym, najbardziej Bezawaryjny silnik!
Witam wszystkich pasjonatów wędkarstwa i życzę pięknych chwil z udziałem ryb. Marek
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sprzedam silnik Mercury EFI 15 SeaPro MH 2018r IGŁA Sprzedam sprzęt wędkarski 6 03 marca 2019 22:12
Kupię silnik zaburtowy do 10KM S Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 2 12 stycznia 2019 11:56
Sprzedam Echosondę Lowrance Mark 5X-Pro oraz Silnik elektryczny Haswing Osapian Slim 45/50 lbs Sprzedam sprzęt wędkarski 5 27 sierpnia 2018 17:53
Sprzedam Silnik Zaburtowy 12KM Sprzedam sprzęt wędkarski 2 23 maja 2018 10:26
Silnik yamaha 9,9 Białystok Łodzie, pontony i inne środki pływające 4 26 grudnia 2017 08:56
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,291,783 unikalne wizyty