Witam serdecznie | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Jeśli mówisz prawdę, nie musisz niczego pamiętać. Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Powitalnia sumowa ;)
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Witam serdecznie

Marek28

Offline

Pozdrawiam serdecznie wszystkich pasjonatów wędkarstwa Sumowego, jestem z Dolnego Śląska, mam 52 lata. Jestem zafascynowany Sumami Europejskimi 😊 staram się je łowić od kilku lat w Odrze, jak do tej pory z marnym skutkiem, bo sztuki 110-130cm za bardzo mnie nie satysfakcjonują, dlatego mam nadzieję że na tym forum dowiem się przydatnych informacji co do łowienia Suma w Odrze, ktoś się zapyta dlaczego w Odrze 🤔dlatego że bardzo lubię tą rzekę i jej klimat. Zawsze staram się łowić z dala od ludzi bo cenie sobie spokój i lubię słuchać przyrody a nie wrzasków pijanych "wędkarzy" 😜. Byłem nad Ebro 2 razy, z pierwszym razem złowiłem 7 Sumów od 100cm do 220cm.za drugim razem przez 7 dni nie mieliśmy żadnego brania 🤐. Na dodatek jak wróciliśmy do kraju to po dwóch dniach dowiedziałem się że nasz przewodnik Śp. Robert Nowak nie żyje, więc chyba byliśmy ostatnią ekipą z Polski u Roberta. To tyle o mnie i o moich zmaganiach z Sumami. Pozdrawiam wszystkich Marek Stodolski
Witam wszystkich pasjonatów wędkarstwa i życzę pięknych chwil z udziałem ryb. Marek
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Witam z De i Francji Powitalnia sumowa ;) 4 05 maja 2019 01:37
Witam Powitalnia sumowa ;) 2 14 marca 2019 17:21
Witam wszystkich Powitalnia sumowa ;) 3 16 lutego 2019 23:51
Witam Powitalnia sumowa ;) 7 14 września 2018 20:57
Witam wszystkich. Prosze o pomoc Powitalnia sumowa ;) 5 21 sierpnia 2018 08:34
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,295,688 unikalne wizyty