podwodny spławik | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Często cytuję samego siebie. Dodaje to pieprzu mojej konwersacji. -Magdalena Samozwaniec


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Przynęty martwe do łowienia sumów
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
podwodny spławik

takiseja666

Offline

witam wszystkich dopiero zaczynam z wąsaczami i mam kilka pytań. chciałbym zastosować podwodny spławik z martwą rybką tylko potrzebuje informacji jakiej gramatury spławik dobrać do trupka około 20 cm i jakie obciążenie dać. i jeszcze próbuję na wątrobe czy wątroba jak będzie podniesiona trochę nad dno za pomocą własnie tego spławika to czy sumowi nie będzie przeszkadzało to że jest zawinięta w pończochę gdyż jak nie owijam to za raz pusta kotwica małe rybki objadają. a zainteresowała mnie ta metoda ponieważ łowię na starej gliniance około 3 h głębokość maksymalna 6-7 m i jest tam dosyć dużo mułu na dnie i pomyślałem że podwodny spławik zwiększy moje szanse na wąsacza jednak byłbym wdzięczny za podpowiedzi kogoś bardziej doświadczonego. łowię zazwyczaj od godzin popołudniowych do następnego dnia taki wypadzik co tydzień. a są tam sumy były łowione 20 kg + więc nie mam zamiaru się poddawać. z sumami dopiero zaczynam i potrzebuję kilku porad gdyż do tej pory łowiłem karpie. i właśnie na sumy używam moich karpiówek 360 3 lbs i właśnie się martwię czy wystarczą na rzucanie podwodnym spławikiem ale na bliskie odległości 20 max 30 metrów od brzegu. żyłkę mam 0,45 plus strzałówka 0,60. dziękuje wszystkim za odpowiedzi i pozdrawiam Usmiech C&R ! Usmiech
 

Dariusz Kucharski

Offline

Twój pierwszy post powinien znaleźć sie w powitalni,pfft a co do podwodnego spławika masz na forum wszystko opisane, zapraszam do lektury jeśli potem będziesz miał pytania to wtedy pytaj w odpowiednim dziale, tu na forum jest kopalnia wiedzy na temat wąsatego wystarczy trochę chęci Okok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Podwodny spławik od A do Z - Czyli rewelacyjna metoda na suma. Bojka, Boczny Trok, Spławik na suma 537 27 stycznia 2019 20:11
Spławik Spro do bojki Bojka, Boczny Trok, Spławik na suma 15 22 grudnia 2016 11:54
Przetrzymywanie suma, dipowanie pelletu i spławik podwodny Łowienie sumów na grunt 1 19 lipca 2016 22:54
Spławik podwodny bez zrywki? Łowienie sumów na grunt 46 26 lipca 2015 11:47
Spławik uniwersalny - Podwodny/Boja Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 16 24 lutego 2015 19:55
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,486,785 unikalne wizyty