Robinson Siluro Catfish | Forum wędkarskie

Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu. Mark Twain

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumy z Ebro 2012
Sumy z Ebro 2012
Sum
Sum na woblera Sowa
Nowy Rekord
Nowa broń na wąsale ;o)
Sum 223cm z Sekwany

Na forum na skróty

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

Robinson Siluro Catfish

tedi60

Zastanawiam się bardzo nad kupnem Robinsona Siluro Catfish Cast 3,30 cw100-350g. jest on przystosowany do multiplikatora. Może ktoś coś powiedzieć o tym wynalazku? jakoś nie znalazłem opinii na temat tego kija.

Janusz Golebiewski

Parametry patyka nie są złe więc kijek raczej warty uwagi. Brałbym w ciemnio bo Robinson to nie byle co.

pawell

Mam 2 takie kije i jestem z nich zadowolony

Rartur

Scenka z pracy najprostrzego Power Sticka Robinsona cw. 150-350 . Siluro jest bardziej zaawansowany technologicznie.

YouTube Video:
Jestem głodny przygód

Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Reklama w zamian za zniżki dla stałych użytkowników portalu.