Kołowrotki okuma | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Być głupim, samolubnym i cieszyć się dobrym zdrowiem to trzy warunki szczęścia, ale gdy brak głupoty, wszystko inne nie ma znaczenia. Autor: Gustaw Flaubert


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Kołowrotki okuma

gwiazmic

Offline

Witajcie koledzy. Czy ktoś ma doświadczenia z kołowrotkiem okuma raw na stacjonarce .?
 

Grzegorz Petryna

Offline

Do spinningu i trolingu jak znalazł, mówię o Raw II 55. Do stacjonarki nie próbowałem.
 

Michal Sip

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

Do spinningu i trolingu jak znalazł, mówię o Raw II 55. Do stacjonarki nie próbowałem.


A masz Grzesiu tą RAW'ke?
 

Radoslaw ebro

Offline

Ja do stacjonarki mam okume convector CV55 i dobrze sie spisuje juz 5 sezonów. Ogólnie dosyc dobre i nie drogie kolowrotki.
 

Grzegorz Petryna

Offline

Michal Sip napisał(a):

Grzegorz Petryna napisał(a):

Do spinningu i trolingu jak znalazł, mówię o Raw II 55. Do stacjonarki nie próbowałem.


A masz Grzesiu tą RAW'ke?


Mam od paru lat.
 

Michal Sip

Offline

No i już mnie uspokoiłeś pisząc , że od kilku lat. Moja jeszcze nie widziała wody i czeka na trolingowy sezon.
 

gwiazmic

Offline

Dzięki chłopaki. Szukam kołowrotka który będzie w miarę niedrogi mocny i dość uniwersalny czyli stacjonarka, ewentualnie karp , ciężki spinning . Mam te kołowrotki w mniejszych wersjach na spinning i jestem mega zadowolony z ich pracy stąd moje zainteresowanie ich większym bratem . Jeżeli ktoś z forumowiczów miał doświadczenia to proszę o wypowiedz. Z góry dziękuję.
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sprzedam 2 kołowrotki Van Staal VM 275 Sprzedam sprzęt wędkarski 1 25 marca 2021 17:36
Okuma azores Sprzedam sprzęt wędkarski 1 20 listopada 2019 18:54
Sprzedam kołowrotek Okuma SLX 15L Sprzedam sprzęt wędkarski 1 10 kwietnia 2019 15:44
Sprzedam kołowrotki Tica Scepter GF 6000 - 2szt. Sprzedam sprzęt wędkarski 1 18 czerwca 2018 12:03
Kołowrotki do stacjonarki Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 2 05 czerwca 2018 22:48
Wygenerowano w sekund: 1.75
51,290,979 unikalne wizyty