Savage Gear MPP z CW 90gram vs waga przynęty | Forum wędkarskie

Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Prawdziwy sport nie ma nic do czynienia z fair play. Jest pelen nienawisci, zazdrosci, chelpliwosci, obojetnosci wobec kazdej zasady i sadystycznej rozkoszy na widok przemocy: innymi slowami, jest wojna bez strzelaniny

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Nowy Rekord
Nowa broń na wąsale ;o)
Sum 223cm z Sekwany
bojki
Sum z Wisły 2017
Wisła 2017
Wisła 2017

Na forum na skróty

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska spinningowe na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

Savage Gear MPP z CW 90gram vs waga przynęty

Tomasz Bociek

Witam. Na wstępie zaznaczę że przeczytałem wszystko co było możliwe i dzięki temu mam więcej pytań niż przed czytaniem. Wiem jak wiele było podobnych tematów lecz moje pytanie dotyczy doboru przynęt względem danego wędziska. Mam zamiar kupic wyżej wymieniony kij z CW do 90gram. Nie spodziewam się ryb powyżej 150cm. Za przynęty mają służyć woblery 6CM-7CM-9CM i tu rodzi się pytanie. Wszystkie kije mają jakiś przedział CW lub tylko górne CW. Czy takim kijem będzie mi się dobrze łowiło woblerami typu Rapala DT 7-9CM, Dorado Alaska 6CM itp? Waga takich woblerów często jest poniżej 25gram i dlatego chcę Was zapytać czy na takim kiju czuć pracę przynęty czy może źle wytypowałem wędzisko? Do tego chcę zamontować Ryobi Applause 4000 ponieważ w większości to nie będzie łowienie z brzegu i myślę że aż 300m plecionki mi nie będzie potrzebne a rozmiar kołowrotka lekko odchudzi zestaw. Za wszelkie uwagi będę wdzięczny.

Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Reklama w zamian za zniżki dla stałych użytkowników portalu.