Męskie zabawki | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

,,Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.'' Autor: Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Męskie zabawki

Dariusz Kucharski

Offline

Jacek Gebala napisał(a):

E tam... luneta, nie luneta. Nono To może w to się zabawimy ? Oczko

forumsumowe.pl/h/fshzw_niedzwiadek_978a9.jpg

Też (z) 50 ale ... prób wysmiewacz

Za to w dwie godziny później.... w samo o(cz)ko Haha

forumsumowe.pl/h/fshzw_niedzwiadek2_676f4.jpg

JahooooJahooooJahoooo


Jacku dawno dawno temu trochę próbowałem z takiego strzelać,wymaga to trochę wysiłku ale zabawa przednia , jak by co jakis kataklizm to dasz radę zawsze coś do gara ustrzelić Oklaski
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Dariusz Kucharski

Offline

Michal Wilk napisał(a):

Dariusz Kucharski napisał(a):

forumsumowe.pl/h/fshzw_20170927_180837_6017c.jpg

teraz nawet lunety mi się nie chce zakładaćwysmiewacz myślę że z lunetką to pudełko zapałek na 50 metrów spoko trafiępfft


Wynik ładny ale te tarcze to się do KBKsu zakłada na 50m pfft


Wiem Michał , już doszły olimpijskie Jahoooo na takim formacie jak ten , 14x14 cm jest pięć tarcz każda o średnicy 4,5 cm grin a to już jest jakieś wyzwanie na 20, 35 czy 40 metrów
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Bolo81

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

Wskaźnik mi nie pridatny Haha mam tak:


forumsumowe.pl/h/fshzw_20171004_174247_b96af.jpg

Marna pogoda ,obecnie strzelam na 22 metry, aby dalej było muszę w plener, kolejny etap to 35 metrów, jak zacznę trafiać w pięciogroszówkę z 35 wtedy zwiększę dystanspfft


Trzeba przyznać, całkiem nieźle się to prezentuje w pełnym ekwipunku
 

Piotr Traba

Offline

Ooooo Darek to już wiem co będziemy robić na następnym zlocie między braniami Haha
 

Dariusz Kucharski

Offline

Piotrek zapewne tak będzie,Okok fajna zabawa, teraz ćwiczę do tarczek takich każda ma 3 cm średnicy, 22 metrypfft czyli trochę więcej niż kapsel po cztery strzały na tarczkę

forumsumowe.pl/h/fshzw_3333_be7ff.jpg

i zaznaczam to nie było robione cyrklem, tylko długopisemwysmiewacz dlatego takie nierówne dziurki hahahaha
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Piotr Traba

Offline

Masz oko, graty Usmiech Bywa - dostanę baty ale zabawa może być przednia Usmiech
 

Janusz Golebiewski

Offline

Ostatnio z ciekawości też sobie postrzelałem. Tarcza 14x14cm. Śrut Logo Club 4,5mm. Odległość ok 14m. Strzelanie z pozycji stojącej bez lunety. Wystrzeliłem 8 śrutów.

forumsumowe.pl/h/fshzw_20171015_tarcza_b8255.jpg
 

Dariusz Kucharski

Offline

Janusz` jak ze stojącej to jestem pełen podziwu Okok ale coś ci powiem miałem kilka wiatrówek waliłem do puszek jak sie patrzy a teraz po zgłębieniu tematu okazało sie że nie mam pojęcia o strzelaniu z wiatrówki wszyscy starają sie strzelać jak z broni palnej ale to największy błądwysmiewacz posłuchałem rad mądrzejszych i wyniki sie znacznie polepszyły jak wpadniesz na kawę to pogadamy , zapraszamHaha
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

jaroslaw troch

Offline

Wczoraj dostałem pozwolenie na ostra. Haha
Nie zawsze łowie lecz zawsze wypuszczam.
 

Grzegorz Petryna

Offline

No to teraz się zacznie. Haha
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.74
51,468,452 unikalne wizyty