ile plecionki na młynek | Forum wędkarskie

Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kobiety lubią mieć stopę wąziutką, a żyć na szeroką. Julian Tuwim (1894 - 1953)

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Nowy Rekord
Nowa broń na wąsale ;o)
Sum 223cm z Sekwany
bojki
Sum z Wisły 2017
Wisła 2017
Wisła 2017

Na forum na skróty

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

ile plecionki na młynek

jankrk

Koledzy kupiłem plecionke 0.50 tylko obawiam się że na mój młynek za wiele niewejdzie łowienie stacjonarne rzeka Wisła ile waszym zdaniem powinienem mieć minimalnie z góry dziękuję

Michal Sip

Każdy ma jakieś swoje upodobania i przyzwyczajenia, ale dla mnie musi być 300 metrów minimum 0,50mm.

Grzegorz Petryna

Ogólnie minimalnie przyjęte jest te 200 metrów, ale nawiniesz ile Ci wejdzie i najwyżej będziesz się modlił jak sum wejdzie w nurt. Haha

Janusz Golebiewski

Jak Grzesiek pisze minimum to 200m. No chyba , że sprzęt mocarny to możesz grubiej i hamulec prawie na maksa tylko uważać, żeby sumek do wody nie wciągnął z wytartymi podeszwami Usmiech

Bolo81

Przypomina mi się ostatnie zdarzenie a pro po ilości nawiniętych metrów w którym byłem świadkiem, siedzę sobie z feederkiem między główkami na Wiśle niedaleko mnie młody chłopak spinigował, nagle przy szczycie główki walnięcie wir w wodzie i odjazd, widzę u chłopaka banan na twarzy i tylko widać jak wędka wygięta prawie do ziemi, jego przygoda trwała no nie wiem może z 50 sek nie więcej niż 1,5 minuty jak wąsaty wyszedł tylko po za główki w nurt to jednostronna walka, w krótkiej chwili został bez około 130 m plecionki na kołowrotku już było widać szpulę, spotkałem go w następny weekend z innym sprzętem i grubszą plecionką hehe.

Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Reklama w zamian za zniżki dla stałych użytkowników portalu.