Inni ?owi? a ja nie Dlaczego? | Forum wędkarskie

Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"?ycie daje ka?demu tyle, ile sam ma odwag? sobie wzi??" - Jacek Pa?kiewicz

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sow?
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajm? ?ódk? w Pary?u w celach w?dkarskich i turystycznych

Wynajm? ?ódk? w Pary?u w celach w?dkarskich i turystycznych Wynajm? ?ódk? w Pary?u w celach w?dkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek ?eby zobaczy? szczegó?y

Witamy na stronie po?wi?conej rekinowi s?odkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie si? jak z?owi? suma, jaki potrzebujecie sprz?t do tego celu, jakich metod najlepiej u?y? do ?owienia tej ryby, a tak?e zobaczycie du?e sumy ?owione przez naszych u?ytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na ?wiecie i wiele innych informacji dotycz?cych Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania si? i aktywno?ci na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ FORUM OGÓLNO W?DKARSKIE / ?ywiec - n?cenie, sprz?t i metody po?owu
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

Inni ?owi? a ja nie Dlaczego?

juby1987

Mam problem jak w temacie, podczas 6-dniowego pobytu na wodzie, stoj?c w jednym punkcie (burta w burt?) z inn? ?odzi?, na jednej ?odzi s? efekty na drugiej nie Smutny
Mianowicie na jednej ?odzi jest trzech w?dkarzy w tym ja.
Na drugiej ?odzi jest 2 w?dkarzy, g?ównym celem wszystkich w?dkarzy jest sandacz.
Po?owy z gruntu na ?ywca (ukleja od 4cm. do 12cm.)
Na ?odzi z której zarzucone jest 6 zestawów przez ca?y wyjazd by?o 6 odej?? w tym jeden sandacz 50cm i jeden w?gorz 110cm. wyj?ty
Na ?odzi gdzie by?y 4 w?dki ch?opaki mieli niezliczon? ilo?? odej?? a w efekcie z 10 w?gorzy od 40cm do 90cm. i codziennie po kilka sandaczy od 55cm. do nawet 80cm. w sumie na pewno ponad 35 szt. oraz dwie jakie? du?e ryby które porwa?y im zestawy.

Pierw wychwycili?my ró?nic? w zestawach, u nas wszyscy mieli fluorocarbon jako przypon za? u s?siadów u?ywali tylko plecionki szybko to u nas zosta?o poprawione, efektów nadal brak, po dwóch dobach poprosili?my o zmian? stron gdy? obawiali?my si? i? problem tkwi w tym gdzie zarzucamy w?dki, okaza?o si? ?e oni nadal maj? efekty a my nie... tragedia... kolejnym pomys?em by? sam fakt przechowywania ?ywcy pobrali?my ?ywce od s?siadów nadal nic... u nas u?ywali?my innego preparatu na komary wi?c przestali?my go u?ywa? ju? drugiego dnia to te? nie to?
Co mogli?my robi? ?le, jakiekolwiek propozycje ?

Piotr Jablonka

Sposób zbrojenia ?ywca, d?ugo?? przyponu , grubo?? zestawu. wielko?? haków , wielko?? ?ywców. Bardzo du?o przyczyn mo?e by? które mog? by? tak? kropk? nad "i" w efektywnym po?owie sandaczy i w?gorzy.

Jarek Kucza

Albo musieli?cie kiedy? kurewsko nabroi? i teraz karma wraca Haha
Maniek

juby1987

Nabroi? nie nabroili?my wzorem mo?e nie jestem ale staram si? ?eby by? zawsze wporz?dku 😁 ch?opaki u?ywali wi?kszych haków ni? my u nas by?y niebieskie drgony V-point 2 a ch?opaki mieli w tym samym kolorze ale dwu krotnie wi?ksze haki... ale to bym uzna? raczej na ich nie ko?y??? A mo?e si? myl??

Marcin Fokt

Pami?tam jak kiedy? by?em na nocce z trzema znajomymi w?a?nie za sandaczem. Sze?? w?dzisk, niemal identyczne zestawy, te same ?ywce. Efekt by? taki, ?e przez ca?? noc mieli?my w sumie 5 bra?. Niby nic dziwnego ale wszystkie by?y na jedn? w?dk?. Nie twierdz?, ?e tym razem tak jest ale wiem, ?e czasem cz?owiek na si?? doszukuje si? przyczyny a wszystko zamyka si? w jednym s?owie od którego bardzo du?o zale?y. Tak?e mo?e i tym razem to zwyk?y "FART".

Piotr Traba

W czerwcu by?em z Januszem na nocce na feeder on po?apa? a ja guzik....

juby1987

A wi?c sprawa nie do wyja?nienia, tym razem to samo miejsce te same zestawy zero zmian no i jedna ró?nica ja po?owi?em oni nie... ju? g?upi si? robi?, pad?y nawet dwie ?yciówki z których jestem dumny pierw 86cm. a tu? po nim 97cm. Przez temperatur? wody ogólnie by?o mniej bra? ale i tak wyniki by?y rewelacyjne.
Dzi?kuje za zainteresowanie tematem.

Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć