Wędka + kołowrotek | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Gorzki to chleb jest Polskość. . . Autor: Cyprian Kamil Norwid


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Wędka + kołowrotek

TequileR

Offline

Witam wszystkich i pozdrawiam Usmiech . Co myślicie o tym zestawie na suma?
allegro.pl/multiplikator-okuma-classic-xt-clx-300lx-bydgoszcz-i6833174660.html
allegro.pl/wedka-morska-dorsz-sum-mikado-cat-fish-270-300-g-i6737192097.html

albo cos innego w podobnej cenie.
 

Slawomir Frach

Offline

Jest tutaj taki fajny działo nazwie Powitalnia i od tego powinieneś zacząć Oczko
Pozdrawiam Usmiech
 

TequileR

Offline

wolałbym odpowiedź na moje pytanie Usmiech ale dzięki za rade Usmiech ale własnie się tu przywitałem. i nie wiem czy Twoje 16 postów przez ponad 2,5 roku zobowiązuje do pouczania kogoś tu na forum Usmiech
pozdrawiam
 

Artur Betcher

Offline

Niepotrzebne to. Myślę że skoro nawet w regulaminie pisze że zaczynamy od Powitalni a zwykła kultura też nakazuje to uczynić a do tego nikogo za to tu nie biją to przecież nie zaszkodzi pierwszego posta właśnie w Powitalni dać.
Linków też nie dajemy do Allegro bo znika przedmiot a link pusty niepotrzebnie zostaje, też jest to w regulaminie. Nie chciałem być upierdliwy bo i czasu na to nie mam i ochoty na zbędne dyskusje i dlatego nie reagowałem. Teraz też to zostawię bo użerać się nie zamierzam. Połamania w sezonie.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

TequileR

Offline

No to chyba przeoczyłem, przepraszam bardzo. ale i tak czy siak się przywitałem. szukałem rady na szybkiego bo już wczoraj miałem zamawiać kija i kołowrotek a do tego czekałem prawie godzinę na aktywacje konta.
proszę o usuniecie posta gdyż już mam odpowiedz i rade na ten sprzęt.
pozdrawiam Oklaski
 

janekjanek85

Offline

Witam Kolegów Serdecznie raz jeszczeUsmiech
Mam zamiar uzbroić się w jeden zestaw sumowy i tu wielka prośba do doświadczonych kolegów o poradęUsmiech
Moje zasiadki będą głównie na Odrze w okolicach Wrocławia, a metody połowu to głównie grunt z zarzutu ale myślę też ze w przyszłości tez wywózka, i właśnie chodzi o taki sprzęt którym będzie można efektywnie zarzucić z brzegu.
Na kija chcę przeznaczyć około 200zł na kołowrotek 250-300zł.
Po przeczytaniu wielu postów wstępnie jako wędkę wytypowałem: Mikado MLT Heavy Catfish 3,3
tylko nie wiem jak się sprawdza przy zarzucaniu bo jeżeli chodzi o wywózkę to chyba nie ma to takiego znaczeniaUsmiech
Jeżeli chodzi o kołowrotek to zdaję się zupełnie na Was bo jestem całkowicie zdezorientowany i serdecznie prosze o pomocUsmiech

z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich serdecznie!
 

panomeik

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Niepotrzebne to. Myślę że skoro nawet w regulaminie pisze że zaczynamy od Powitalni a zwykła kultura też nakazuje to uczynić a do tego nikogo za to tu nie biją to przecież nie zaszkodzi pierwszego posta właśnie w Powitalni dać.
Linków też nie dajemy do Allegro bo znika przedmiot a link pusty niepotrzebnie zostaje, też jest to w regulaminie. Nie chciałem być upierdliwy bo i czasu na to nie mam i ochoty na zbędne dyskusje i dlatego nie reagowałem. Teraz też to zostawię bo użerać się nie zamierzam. Połamania w sezonie.


Widocznie regulamin ten pisał jakiś debil albo nieudacznik, któremu brakuje "przyjaciół" Usmiech

Ja generalnie mam w dupie skad ktoś jest, jak się nazywa i czym się zajmuje? To jest forum wedkarskie a nie portal randkowy dla gejów.
Najwyższa pora wyjść z tej post-komuny Towarzyszu i zacząć pisać do rzeczy i na temat!
 

Grzegorz Petryna

Offline

Jest tyle różnych for wędkarskich, że zastanawiam się po co się tu rejestrowałeś skoro zasady Ci nie odpowiadają? Chciałbyś, żeby ktoś obcy w butach, kogo nie znasz wszedł bez pytania do Twojego domu, siadł na Twoim fotelu, oglądał Twój telewizor i pił Twojego zimnego browara z Twojej lodówki? Myślę, że nie, więc uszanuj zasady albo zmień forum.
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Kołowrotek Powitalnia sumowa ;) 5 20 listopada 2020 11:13
Tani kołowrotek Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 2 04 czerwca 2020 08:59
Wędka grunt + multik Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 1 14 maja 2020 16:52
Wygenerowano w sekund: 1.55
51,483,474 unikalne wizyty