Łowienie na Litwie. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kochająca kobieta jest w znacznej mierze dziełem kochanka, a im wybitniejszy kochanek, tym i ona jest wartościowsza: bo największym szczęściem mężczyzny jest odnajdować się w ukochanej." Paul Ernst


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Łowiska sumowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Łowienie na Litwie.

Szycha

Offline

Witam wszystkich!
Mam pytanie czy wie może ktoś coś o łowieniu sumów na Litwie? Konkretnie chodzi mi o rzekę Willę płynącą przez Wilno. Można tam już spiningować za sumem? W necie żadnych informacji na ten temat nie mogę znaleźć, a fartło mi się i majówkę spędzę z rodzinką właśnie w Wilnie. U nas do sezonu jeszcze ciutkę ponad dwa miechy a tu już nosi jak cholera Usmiech Na forum już pierwsze fotki pięknych wąsaczy się ukazały, wielkie gratulacje dla łowców. I to mi właśnie dało do myślenia czy by nie spróbować ze spinem w Wilnie. Może tam już można za sumem ganiać jak w niektórych państwach Europy? Pomoże ktoś swoją wiedzą?
 

Grzegorz Petryna

Offline

Prędzej na miejscu się dowiesz co i jak, albo spróbuj dzwonić do jakiejś organizacji polonijnej, żeby chociaż o przepisy się dowiedzieć. Tam jest sporo takich organizacji. Ale znając życie za wielkich przepisów tam nie będzie i każdy robi co chce.
 

Szycha

Offline

Z tego co udało mi się wygmerać w necie to ponoć kilka lat temu wzięli się tam ostro za przepisy wędkarskie. Z totalnego "zacofania" przepisów wędkarskich przeskoczyli lata świetlne do przodu z przepisami i gospodarką łowisk. Ale jak to jest w praktyce to się okaże Usmiech. Od 2014 można pozwolenia kupić między innymi w kiosku za niewielkie pieniądze. Pozostaje tylko pytanie czy jakieś przepisy regulują połów suma na spinning? I czy w ogóle sum będzie już żerował w Willi?
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Łowienie suma w jeziorze. Łowienie sumów na grunt 1 10 września 2019 08:21
Czy juz czas na łowienie sumów Powitalnia sumowa ;) 6 05 maja 2019 21:48
Zmiana temperatury wody a łowienie suma Forum ogólne o sumach 1 22 sierpnia 2018 19:58
Łowienie na spining z brzegu Spinning, Trolling za sumem 2 28 lipca 2017 19:44
Łowienie suma na kwok Kwok czyli jak zwabic suma 24 24 lipca 2017 09:37
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,300,438 unikalne wizyty